Каяспер• 10 марта в 22:37
Псоріаз Хто примаймав Сандімун неорал чи метотрексат?
Через який період настала ремісія і чи взагалі настала? Чи були вас побічні ефекти? При яком стані шкіри вам його призначали? І як поводилася ваша імунна система при прийомі таких препаратів?
Крихітка на всі• 10 марта в 22:54
Приймала обидва. Метотрексат і таблетки пробувала, і уколи. Переносила жахливо. Зараз на сандимун неорал, переноситься краще, але шкірні прояви метотрексат краще прибирав. Але у мене системний червоний вовчак, то шкірні прояви не основні і не найгірші.
Каяспер
• 10 марта в 23:03
Ответ дляКрихітка на всі
Дякую за відвертість.
Крихітка на всі• 10 марта в 23:07
Ответ дляКаяспер
Дякую за відвертість.
Нема за що. Лікар казав, укол метотрексату переносяться легше, ніж таблетки, але по факту мені так само погано було. Тому сильно впрок не раджу ліки закупати, пробуйте.
Каяспер
• 10 марта в 23:13
Ответ дляКрихітка на всі
я п’ю більше двох тижнів сандімун, але псоріаз не зупиняється.. я в стресі і шоці від цього, такого в мене жахіття не було, можливо прийдеться колоти метотрексат Ебеве, бо таблеток зараз в Україні немає.
Крихітка на всі• 10 марта в 23:16
Ответ дляКаяспер
Шкірні тижнів через 3 вже є покращення (в моєму випадку, ось при підвищені дози якраз засікала ефект), метотрексат також не з першого тижня ...Укол а принципі на шлунок легше, ефект той самий, і дорожче виходить тільки, але тут вже не в ціні діло. А медрол чи метипред не призначали Вам?
Каяспер
• 10 марта в 23:19
Ответ дляКрихітка на всі
поки сандімун, буду на консультаціїї в Євродермі, почую, що там скажуть
Каяспер
• 10 марта в 23:19
Ответ дляКрихітка на всі
А скільки мг сандимуна і яка Ваша вага? Може, мале дозування?
300 мг- 87кг