Люблю ХОЛОСТЯКА• Изменено 13 февраля 2025
Озельтамівір.(Або ліки з цією діючою речовиною)У кого які були побічні дії?
Чи посилювався кашель?
Нудота,блювота,запаморочення...
Цікаво чи деякі симптоми дає вірус грипу,чи ці ліки.
Грип В сухий горловий кашель до рвоти,чим лікували?
Нудота,блювота,запаморочення...
Сокодавка ще та• 13 февраля 2025
Моя дитина виблювала його. А чоловік норм переніс, без побічних.
Царевна_несушка• 13 февраля 2025
Для чого це пити🫨 в мене в сестри була втрата слуху тимчасова і тиск скакав
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 13 февраля 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Були побічки. Багато
Ви допили курс,чи перервали?
Зілля до весілля• 13 февраля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ви допили курс,чи перервали?
Не допили один день
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 13 февраля 2025
Ответ дляСмурфетта
Почему вы советчицам доверяете больше, чем врачам?
Тут не в цьому справа.Для мене це новий препарат.І реакція на нього дуже специфічна,тому і цікавлюсь.
Смурфетта• 13 февраля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вы спрашиваете чем лечить горловой кашель, который до рвоты. То врачи лучше знают, чем его лечить
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 13 февраля 2025
Ответ дляСмурфетта
Так і роблю.Лікую за зазначенням лікаря.А цікавлюся для себе
Ёшки_Матрёшки• 13 февраля 2025
Було 1-2 дня реакція у вигляді тошноти, діареї. Дитині давали перші дні під прикриттям суспріном, потім норм переносив
Мааарковная• 14 февраля 2025
Рвота, тошнота , головокружіння.
Але от в мені теж цікаво , це побічні дії препарату чи це такий Грипп тепер ?
Бо минулий раз був грипп А то з тим же таміфлб все пройшло за 2-3 дні дуже легко , а зараз грипп В і з таміфлю дуууже важко , і ще + усі ці симптоми