Люблю ХОЛОСТЯКА• Изменено 13 февраля в 00:20
Озельтамівір.(Або ліки з цією діючою речовиною)У кого які були побічні дії?
Чи посилювався кашель?
Нудота,блювота,запаморочення...
Цікаво чи деякі симптоми дає вірус грипу,чи ці ліки.
Грип В сухий горловий кашель до рвоти,чим лікували?
Нудота,блювота,запаморочення...
Сокодавка ще та• 13 февраля в 00:24
Моя дитина виблювала його. А чоловік норм переніс, без побічних.
Царевна_несушка• 13 февраля в 00:26
Для чого це пити🫨 в мене в сестри була втрата слуху тимчасова і тиск скакав
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 13 февраля в 00:40
Ответ дляЗілля до весілля
Були побічки. Багато
Ви допили курс,чи перервали?
Зілля до весілля• 13 февраля в 00:40
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ви допили курс,чи перервали?
Не допили один день
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 13 февраля в 01:43
Ответ дляСмурфетта
Почему вы советчицам доверяете больше, чем врачам?
Тут не в цьому справа.Для мене це новий препарат.І реакція на нього дуже специфічна,тому і цікавлюсь.
Смурфетта• 13 февраля в 01:45
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вы спрашиваете чем лечить горловой кашель, который до рвоты. То врачи лучше знают, чем его лечить
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 13 февраля в 01:48
Ответ дляСмурфетта
Так і роблю.Лікую за зазначенням лікаря.А цікавлюся для себе
Ёшки_Матрёшки• 13 февраля в 03:00
Було 1-2 дня реакція у вигляді тошноти, діареї. Дитині давали перші дні під прикриттям суспріном, потім норм переносив
Мааарковная• 14 февраля в 05:10
Рвота, тошнота , головокружіння.
Але от в мені теж цікаво , це побічні дії препарату чи це такий Грипп тепер ?
Бо минулий раз був грипп А то з тим же таміфлб все пройшло за 2-3 дні дуже легко , а зараз грипп В і з таміфлю дуууже важко , і ще + усі ці симптоми