Гага Газу• Изменено 11 марта 2025
Фільм про війну
Порекомендуйте фільм про війну. Маю на увазі, про сучасну, нашу. Поки не наважилася дивитися, бо все так гостро відчувається, і проймає болем кожна звістка. Бачила, Пуришев був на презентації фільма, документального на Венеціанському кінофестивалі-’Пісні землі, що повільно горить’. Поки немає де подивитися. Може щось порекомендуєте.
Гага Газу
• 11 марта 2025
Ответ дляОйЙой
Не дивлюся, бо чує моє сердце, що крінжі навалять, та і війна ще триває.
Крінж може бути в художньому, а от в документальному, мені здається там все правдиво
Запароленое одеяло• 11 марта 2025
тут кожного дня у новинах фільм про війну, я, мабуть, вже ніколи не захочу дивитися кіно про будь яку війну
Репетиторша• 11 марта 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Аналогічно. Раніше дуже любила фільм Перл-Харбор. От ніби і більше суто романтики, чим війни у ньому (на відміну від багатьох радянських, наприклад), але тупо не можу його переглядати з початку повномасштабного.
Всюди влазю• 11 марта 2025
Мені неочікувано сподобався невеличкий художній серіал ’Перевізниця’, і документальний ’Довга доба’ Бадоєва. Інше поки не готова дивитись