Мовчу, але хочу• 11 марта в 10:34
Робота оператором колл центр
Дівчатка порадьте, будь ласочка, хто вже працює віддалено колл центр з більш менш норм. умовами. (відношення, оплата і т. п) Реклами багато, а вибрати практично нема з чого. Роботу знаю, так як працюю більше 5 років в цій сфері. Та мій колл центр закрився. Можливо у Вас є вакантні місця. Заберіть до себе. Потрібна вечірня зміна. Буду дуже вдячна!
Лорка-хлорка• 11 марта в 10:41
Вибачте, що не по темі. Ніколи не працювала в коллцентрах. Але хочу спробувати. Опишіть, якщо не важко, ваші умови. Яка була зп? Які товари продавали? Чи треба розводити людей? Які підводні камені?
ЗаведУющая• 11 марта в 10:44
Ответ дляЛорка-хлорка
Я працювала не онлайн.
І це були колл-центри банків.
Ми нічого не продавали, нам телефонували клієнти з питаннями.
Більшість адекватних людей було, лише іноді вночі збоченці.
І це були колл-центри банків.
Мовчу, але хочу
• 11 марта в 10:48
Працювала в вечірню зміну, з 17.00 Колектив дружній, привітний. Зп залежить від кількості прийнятих замовлень. В середньому виходило 15 тис в місяць. Мені вистачало так як це був не основний дохід. Недоліки є в кожній роботі, але щоб суттєвих не було, чому і пропрацювала на одному місці 5 років. Доречі, і роботу знайшла саме на Совєтчиці 😌
Так точно!• 11 марта в 10:52
Ответ дляМовчу, але хочу
С 17 до скольки работали?