Чесно брешу• 11 марта 2025
Я была одновременно с двумя мужчинами.
Я была одновременно с двумя мужчинами и мне это понравилось. Я теперь проститутка?
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляТочноБудет
А просо так зі всіма спати, то як лошара вже)))
Чого це зі всіма? Тільки з тими кого я дійсно хотіла
ТочноБудет• 11 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
Що тут тупого? Нормальна, жива тема. Життєва
Кому цікаве ваше гавномутне життя?) Подивіться, що гарного вам хоть хтось пише?
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
І в мене. І скажу, що з двома чоловіками більше мені сподобалось ніж жмж
Жмж в мене ще не було..але цікаво..
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляМорожена_курка
А безкоштовно - це чисто?
Ви хоч розумієте, що для Вас це був ризик у вигляді вагітності або ЗПСШ?
Ага. Будь який секс це ризик вагітності якщо на то пішло. І потім треба брати зобов´язання і лікарські справки щоб бути впевненою..
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляТочноБудет
Ви чого така зла? Ну не було у вас такого, то що ж робити
Анонім Завгосп• 11 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
Так. Але за гроші це вже брудно..
Сейчас вам расскажут тут, что это просто работа))
Морожена_курка• 11 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
У випадку вагітності Ви не будете впевнені, хто батько і до кого висувати претензії
Анонім Завгосп• 11 марта 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
У всех свои предпочтения)
ТочноБудет• 11 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
Звісно не було. Я повинна вибирати таке нудне життя як у вас, що даже така фігня вас в щінячій восторг приводить?
Смайлик• 11 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
Ви похвастатися прийшли?
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляТочноБудет
Нудне? Ви мене не знаєте щоб так казати)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта 2025
тогда опишите, а то не верим. если деньги взяли, то прости-ка, а так нет)
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Конечно, я это понимаю)
Смайлик• 11 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
Ділюся досвідом..
Так тоді пишіть в подробицях,в яких позах ,де це відбовалося
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляМорожена_курка
То може просто треба ретельніше вибирати партнерів?
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я на тот момент уже была с одним партнёром и мв захотели новых впечатлений. Познакомились в интернете с парнем.Я пошла на свидание к нему, мы там все обсуждали, а потом встретились втроём на квартире..
Байрактара• 11 марта 2025
Ответ дляСмайлик
О, теж саме питання
А то бала з двома… і шо?
КинДза• 11 марта 2025
Я тоже была. Но я для денег использовала, без секса. Когда капали денежки на карту испытывала оргазм)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
во время Иисуса оргии были обычным делом, а сейчас нас удивляет. вы в рай собараетесь или в ад?
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляСмайлик
Это произошло на съемной квартире, мы купили немного фруктов, вина..сидели на кухне общались, я уже флиртовала с этим парнем на глазах партнёра и видела как ему это нравилось..потом я одела сексуальный наряд и мы пошли в комнату..
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляБайрактара
О, теж саме питання
А то бала з двома… і шо?
Пишу вам як це було
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляКинДза
Ну от денежек у нас у всех как-то..
Морожена_курка• 11 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
Це називається ретельний відбір партнерів?
Булку Дай• 11 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
Понравилось?
Чесно брешу
• 11 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Куда возьмут)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 марта 2025
Ответ дляЧесно брешу
Куда возьмут)
вашей смелости можно позавидовать. у вас откроются новые горизонты.