Графиня Шезвездицкая• 11 марта 2025

Переговоры Украина и США

А, что происходит?
Пересменка на Советчице?
Где 100500 тем?
Манула• 11 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Аятолла в твиттере по украински написал))) даже они пишут на украинском. а наши все орут про узкий
Ну скрепні щелепи же
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляМанула
’Дуже хвилюючий день. День, який може багато важити для всіх людей у ​​всьому світі... Можуть з´явитися фантастичні новини про людство, тому ми налаштовані дуже оптимістично’, - заявила прессекретарка Держдепу Теммі Брюс.
https://t.me/novyny_tyt/45819
Темі ця в струї трампа, прямо словами з темників що видали
nenatasha• 11 марта 2025
Ответ дляМанула
https://t.me/novyny_tyt/45819
бляха, а я же була повірила, але.....новообраний прєз і його команда - лідери по бла-бла-бла за останні пару місяців
LudaSHS• 11 марта 2025
О Китай мацає
Манула• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Інших немає, тільки ті в оточенні, хто пройшов тест -’хто виграв вибори у 2020 році?’
LudaSHS• 11 марта 2025
До речі. Китаю зближення рашки і Сша- погано
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляМанула
Так треба відповідати там - трамп і перемогу вкрав байден. Таких беруть на роботу
Life-game• 11 марта 2025
По любому подписали по ископаемым и скажут, что это исторически
Как вариант, могут условно сказать шо в Украине таки будут выборы!!!! И аж там дату назвать.
Ну может конечно и без огня сделают в воздухе (хочу верить) но думаю не сегодня
Еленнн• 11 марта 2025
Ответ дляМанула
Що поробиш, такий зараз світопорядок ...
тут подумалося.. про країни.. А чому Зеленський не витягне зараз двосторонні угоди про гарантії безпеки, які він підписав із 27 країнами? Нам скільки ж за них розповідали..
виктория7аас• 11 марта 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Та ви що ? А Сіярто вже верещить , що Угорщина без нафти залишиться )
Не погоджується з вами , бачить загрозу для своєї крани , без бенза залишитися бояться )
отстали от жизни,да были атаки на диспечерскую станцию нефтепровода в ЕС на это время остановили прокачку сейчас нефть опять пошла
LudaSHS• 11 марта 2025
Ответ дляЕленнн
Це деклараціі, не ратифіковані навіть урядами. Тому хто там писав- що по ним наші будуть десь за когось воювати. Там не має нічого конкретного. Просто путь.. кудись
vasilisa-l• 11 марта 2025
Ответ дляДаксо
Звичайно Блумберг, Путін - не винен, Україна сама змусила його на себе напасти, він не мав вибору!
Захищав російськомовних на яких напало НАТО на ісконнорузьких землях))
Манула• 11 марта 2025
єрмак розродився чи хто там тексти йому пише:

’​​ Сьогодні у Джидді, Саудівська Аравія, за люб’язної гостинності Спадкоємного принца Мухаммада бін Салмана Сполучені Штати та Україна зробили важливі кроки на шляху до відновлення надійного миру в Україні.

Представники обох країн високо оцінили хоробрість українського народу, який захищає свою державу, і погодилися, що зараз настав час розпочати процес встановлення тривалого миру.

Українська делегація вкотре висловила глибоку вдячність від імені українського народу Президенту Трампу, Конгресу США та народу Сполучених Штатів за те, що вони уможливили значущий прогрес на шляху до миру.

Україна висловила готовність прийняти пропозицію США щодо негайного запровадження тимчасового, 30-денного режиму припинення вогню, який може бути продовжений за взаємною згодою сторін, за умови прийняття та одночасного виконання Російською Федерацією. Сполучені Штати доведуть до відома Росії, що взаємність з боку Росії є ключем до досягнення миру.

Сполучені Штати негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні.

Делегації також обговорили важливість гуманітарних зусиль як частини мирного процесу, зокрема під час вищезгаданого режиму припинення вогню, включно з обміном військовополоненими, звільненням утримуваних цивільних осіб та поверненням примусово переміщених українських дітей.

Обидві делегації погодилися визначити склад своїх переговорних груп і негайно розпочати переговори для досягнення стійкого миру, який забезпечуватиме довгострокову безпеку України. Сполучені Штати зобов’язалися обговорити ці конкретні пропозиції з представниками Росії. Українська делегація вкотре наголосила, що європейські партнери мають бути залучені до мирного процесу.

Насамкінець президенти обох країн домовилися якнайшвидше укласти всеосяжну угоду про розробку критичних мінеральних ресурсів України, щоб зміцнити економіку України та гарантувати довгострокове процвітання й безпеку України.’
Mariya Prokhorova• 11 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Так телеграфуйте Сіярто !!!!!
А Домодедово і інши 3 аєропорти відкрили ?
Літайте лініями аерофлоту , дорогі росіяни )
автор Графиня Шезвездицкая • 11 марта 2025
https://president.gov.ua/news/spilna-zayava-za-pid...

Все..можно расходится.
Fresh• 11 марта 2025
Потовкли воду в ступі. Нічого конкретного
Life-game• 11 марта 2025
Есть пункт о прекращении огня на 30 дней
Думаю ’старт’ этих дней будет не сегодня.
А после согласования с россией
Solar• 11 марта 2025
Ответ дляmari_klim
Ось навіщо Ви написали про спартанців?? Одразу картинка з 95 кварталу..🥺
они нас читают?! хотя да, они пасутся за идеями везде, как и ОСИНТ на них работает ((((
Манула• 11 марта 2025
США негайно скасують паузу в обміні розвідданими та відновлять безпекову допомогу Україні, йдеться у спільній заяві за підсумками зустрічі в Саудівській Аравії.

🔵Україна погодилася на негайне, проміжне 30-денне припинення вогню, але спочатку має погодитися росія.
🔵США та Україна погодилися визначити склад своїх переговорних груп і негайно розпочати переговори для досягнення стійкого миру, який забезпечуватиме довгострокову безпеку України.
🔵Президенти обох країн домовилися якнайшвидше укласти всеосяжну угоду про розробку критичних мінеральних ресурсів України.
Ответ дляLife-game
А после согласования с россией
Какое сегодня..
На Одессу уже три пуска балалаек летит
Fresh• 11 марта 2025
Ответ дляLife-game
А после согласования с россией
Якщо росія взагалі погодиться
Yuliya-23• 11 марта 2025
Ответ дляLife-game
А после согласования с россией
а рашка в курсі? чи то тільки з нашої сторони припинення вогню, так це вже раніше проходили. Прпям зараз он видно як рашка миру хоче, судячи з кількості шахедів які летять над містом.
Ответ дляМанула

Б..ь.

А мы что с США воюем...
Yuliya-23• 11 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Какое сегодня..
На Одессу уже три пуска балалаек летит
над нами теж стадо їх зараз літає.Дніпро.
Solar• 11 марта 2025
Что-то после этих переговоров нет настроения.
Как что-то своё мутят те, что наверху, а отдувайся потом нам и нашим детям с внуками.
Yuliya-23• 11 марта 2025
о, вже он загроза балістики, рашка згодна шо ппц.
Манула• 11 марта 2025
Ответ дляYuliya-23
Додалась загроза балістики з Криму
sky-labs• 11 марта 2025
Ответ дляYuliya-23
По дронам на Москву в день переговоров можно судить о нашем желании мира?

Или это другое?
Mariya Prokhorova• 11 марта 2025
Ответ дляFresh
А що ви очікували ?
Є конкретні пропозиції і перше , це обмін воєннопленими !
Скасовують заборону на обмін розвідданних
Манула• 11 марта 2025
Щоби ніхто не сумнівався, хто головний у всьому цьому