кет8888• 11 марта в 17:49

Поняття "непридатний до військової служби"

Чи існує взагалі зараз поняття непридатний або виключений з військової служби з тої чи іншої причини,якщо такі причини присутні?
Або більше немає і всі обов´язково придатні, хочаб для служби в рік наприклад.
Танюша• 11 марта в 17:50
Є непридатні, є тимчасово непридатні
Є виключені з обліку
Ксюшка94• 11 марта в 17:51
Ну, если руки/ноги нет или сынок богатых родителей, то есть
Адвокат Пономаренко• 11 марта в 17:51
Існує. За висновком ВЛК
freedom_2015• 11 марта в 17:51
За новими правилами, після медогляду військовозобов’язані отримають один зі статусів:
придатний;
придатний до військової служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони;
тимчасово непридатний;
непридатний до військової служби.
автор кет8888 • 11 марта в 17:53
Ответ дляfreedom_2015
придатний;
тимчасово непридатний;
непридатний до військової служби.
А що значить другий пункт? Чому його дають? Таке можливо, попасти в тцк
Ксюшка94• 11 марта в 17:54
Ответ длякет8888
Это значит, когда есть куча $$$
Танюша• 11 марта в 17:54
Ответ длякет8888
Слухайте, ну вам легше перечитати перелік діагнозів.
Наприклад з гепатитом с - придатний в тилу
В законі все написано
автор кет8888 • 11 марта в 17:55
Ответ дляКсюшка94
Это значит, когда есть куча $$$
Чому поясніть? За кучу бабла можна ж стати непридатним, хіба я не права?
автор кет8888 • 11 марта в 17:56
Ответ дляТанюша
В законі все написано
Ну не можу я знайти таку інформацію,я хочу зрозуміти для себе чому ходить слух, що більше немає поняття непридатний, всі вже придатні
Танюша• 11 марта в 17:58
Ответ длякет8888
Не аж поняття - обмежено придатний.
Ви не могли читати що немає вже непридатних
Ксюшка94• 11 марта в 18:01
Ответ длякет8888
Да. На четвертый год войны, странно это не понимать))) Водители маршруток и таксисты сейчас боятся выезжать на работу, зато водилы лексусов и крузаков спокойно передвигаются, так как все инвалиды
Танюша• 11 марта в 18:01
Ответ длякет8888
Положення про лікарську комісію
Читайте там все написано
Toonika• 11 марта в 18:02
нет понятия непридатный?
так есть понятие ’ исключен с учета’ - по результатам влк. есть такой коллега - инвалид, прошлым летом по повестке пошел в областную, прошел врачей, снят с учета ( или исключен.. как там правильно)- все, никаких к нему претензий, перепрохождений и т д
nata.ant• 11 марта в 18:05
Ответ длякет8888
Звісно можна
Nataliiazp• 11 марта в 18:06
Есть. Исключен вообще. По зрению.
Касабланка8888• 11 марта в 18:08
Ответ дляКсюшка94
Это значит, когда есть куча $$$
Нет.
Это 402 статья.
Nataliiazp• 11 марта в 18:09
Ответ длякет8888
Есть исключённые, с определёнными болезнями. Они есть в интернете, легко найти
Yarosh10• 11 марта в 18:12
Ответ длякет8888
Можливо, у мого чоловіка слово в слово з другого пункту написано у заключенні військово-лікарської комісії.
автор кет8888 • 11 марта в 18:17
Ответ дляYarosh10
Він служить ?
автор кет8888 • 11 марта в 18:18
Ответ дляYarosh10
Такий висновок і в мого сьогодні,отримав, я не розумію що тепер
Графиня Шезвездицкая• 11 марта в 19:29
Ответ дляТанюша
Є непридатні, є тимчасово непридатні
Є виключені з обліку
Есть непригодны
Есть пригодны для тцк и сп и т.д
Есть пригодны
Есть временно не пригодны-тут проще сдохнуть
Yarosh10• 11 марта в 20:45
Ответ длякет8888
Він служить ?
На небойовій посаді, служить.
freedom_2015• 11 марта в 21:35
Ответ длякет8888
мій відноситься до 2 пункту після влк ,без витраченої гривні на це все
артроз 2 колін (з мрт ,лікуванням ще до ковіду регулярним)і протрузії в одному відділі хребта (мрт і записи зі стаціонару були на руках ) грижа і тиск на влк піднявся до 170
автор кет8888 • 11 марта в 21:56
Ответ дляfreedom_2015
Дякую
автор кет8888 • 11 марта в 21:58
Ответ дляfreedom_2015
Цікаво чи служить ваш чоловік?
freedom_2015• 11 марта в 21:58
Ответ длякет8888
Цікаво чи служить ваш чоловік?
так ,в тилу