Кумедний ґудзик• 11 марта в 20:45

Пароксин антидепресант

Дівчатка добрий вечір! Може хто приймав пароксин або є фармацевти або лікарі. 2 дні пароксин трохи мене тормозить, розширенні зрачки і немає апетиту. Хто з такими побочками стикався на ад? Це пройде?
Путающаяся• 11 марта в 20:47
Пароксетин не принимала, но у всех ад первые недели есть побочки, как правило со стороны цнс, аппетита/тошноты и проч. Через пару недель проходят
Милота• 11 марта в 20:53
Мне не подошел
Я спала на нём.
Вырубало на ходу. Я не преувеличиваю , чуть работу не потеряла из-за такого состояния.
Реально ложилась на стол и спала
Принимала утром и в 10 утра уже отрубало меня.Слабость ещё была
Треба підробіток• 11 марта в 20:53
Недели две так и будет) спустя месяц уже совсем ок или нет) но тогда менять препарат
Раньше выводов не сделать) Вы ещё привыкаете к препарату
Аннуитет• 11 марта в 20:55
Будь які аж на початку прийому мають певні побочки. Тому, лікарі приписують разом з ними прикриття іншими препаратами на 2 тижні, які ці побочки мінімалізують. Що вам з прикриття лікар прописав? Чи ви самолікуванням займаєтесь?
Бутербродница• 11 марта в 20:55
Нічого не помітила. Але подіяв десь через тиждень за призначенням
Треба підробіток• 11 марта в 20:58
Ответ дляАннуитет
Я в Европе, например) Дания
Выписывают ад без прикрытия
Норм полёт)
автор Кумедний ґудзик • 11 марта в 21:10
Ответ дляБутербродница
А як нарахунок апетиту пізніше ? + чи - у вазі?
Бутербродница• 11 марта в 21:19
Ответ дляКумедний ґудзик
Взагалі ніяких змін. Я приймала після смерті близької людини. У мене був відсутній сон взагалі, тряслися руки, апетит відсутній був від стресу. Ці ліки почали діяти десь на 7 день. Вони просто трохи привели до тями. Продовжила до місяця. Ніяких побояок я не відчула, хоча в інструкції прочитала і була готова. Якби не вони я і працювати не змогла. Вони трохи притупили емоційний стан
Сама купляю квіти• 11 марта в 21:38
Я пила рексетин(пароксетин) 8 месяцев. Мне помог, вес не набрала.
Княгиня пітьми• 11 марта в 21:39
Я первую неделю от него вырубалась, просто выпивала таблетку и где-то через час спала там, где сидела. Один раз каша на плите сгорела, пока спала). Тошнило, состояние зомби и прочее. Но! Меня предупредили обо всех этих моментах и я взяла отпуск на начало приема. Через месяц-совсем другой человек. Так что надо перетерпеть
Аристократка-тунеядка• 11 марта в 21:46
Ответ дляАннуитет
В Іспанії також без прикриття назначають і всі приймають і звикають нормально