Калинові вуста• 12 марта 2025

Взуття підлітку

Доброго дня!Підскажіть, якого бренду купуєте взуття підліткам-хлопцям?В же і розмір 40… Хотілось би більш менш якісне і по помірній ціні
Простоваля• 12 марта 2025
Asics шукали дешевше на шафі
ничевока• 12 марта 2025
Подростки сами знают какую им надо обувь
Кудесница_с_пургеном• 12 марта 2025
вже сам вибирає. нічого нав’язати не можу. кросівки в основному відомих брендів і певних моделей
100pudov• 12 марта 2025
В нього запитайте
Луковая• 12 марта 2025
В адидасе скидки сейчас
Альдебаран• 12 марта 2025
NB носить
Бабка_в_кедах• 12 марта 2025
Мой всю обувь Скечерс носит. Но мой не модник и не капризный в выборе одежды. р.40
Миллениалка• 12 марта 2025
Мой найк носит другие не хочет , заказываю через посредника выходит нормально по цене
Кудесница_с_пургеном• 12 марта 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
мені вони самі класні і зручні, чоловік такі носить, для сина це крінж чи як там. 1,5 роки тому замовили на єс оріджинал найк за 9 тис , боже вони тупо дубові
https://yesoriginal.com.ua/ru/krossovki-nike-air-m...
Бабка_в_кедах• 12 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
У старшего были аналогичные прямо из США, практически с презентации привезенные более чем за 500 баксов. Он в них неделю походил и сказал, что большей гадости никогда не носил. А как он хотел их! Через 2 года младший дорос, обул и через день снял, сказал что такое он носить не может. Так и отдала, может кому-то и подошли 🤷‍♀️
В моїй хаті моя правда• 12 марта 2025
Ми купуємо PUMA. Більш-менш адекватні ціни
Кудесница_с_пургеном• 12 марта 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
мій трохи ходив мучився, але реально жахлива модель. зараз в 40 розмірі 14 тис .
Я натуралка• 12 марта 2025
Мій скечерс носить. Хотів адідас чи шось таке, але тільки скечерс йому нормально сідають (нога широка дуже і з високим підйомом).
Якщо у Вашої дитини стандартна нога то у Вас вибір ширший ) спитайте дитину )
Уси Пуси• 12 марта 2025
Сам уже должен выбирать, что нравится и удобно, мой кроме Джордан ничего не хочет и не может носить
Дуняша• 12 марта 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
І моєму Пума подобаються.
Коли знижки, до 2 тис пара виходить.
Зараз у нього 42 розмір.
Магиня• 12 марта 2025
мій з 14 років тільки ванс носить, спитайте у сина що він хоче
Снідаю авокадо• 12 марта 2025
Син вже третій сезон носить різні Асікси, сам шукає моделі та колір, ми тільки оплачуємо )) Зараз ще на Пуму поглядає, на певні моделі. Але тільки радитися з підлітком, інакше ніяк
В моїй хаті моя правда• 12 марта 2025
Ответ дляДуняша
І моєму Пума подобаються.
Коли знижки, до 2 тис пара виходить.
Зараз у нього 42 розмір.
Так. Саме замовили. Вийшло 1790. 41 розмір
Дуняша• 12 марта 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У мого широка нога з високим підйомом. Тільки примірка треба.
Їздили у великий магазин Пума, купили 3 пари по акції 2=3 (купуєш 3 речі, платиш за 2). Тепер до осені питання взуття точно закрите.
В моїй хаті моя правда• 12 марта 2025
Ответ дляДуняша
Клас, хай носить здоровий
Форс мажор• 12 марта 2025
У нас це велика проблема. В 14 років р.47-48. Підробок в цьому розмірі не буває, а оригінал того, що він хоче((