Привіт з ботойбіччя• 12 марта в 16:07
Чи можна покращити гостроту зору?
У 2010 році ліве око було 0.9, праве 0.3. Зробила корекцію на праве. Стало 0.7. Зараз ліве 0.1, праве 0.3. Вік 44 роки. Що можна зробити, щоб покращити ситуацію? Які взагалі причини падіння зору? Дякую!
Привіт з ботойбіччя
• 12 марта в 16:13
Ответ дляМарфа Українівна
Якщо ви маєте на увазі препарати, то ніякі не допоможуть.
Препарати, якісь процедури на кшталт апаратного лікування, саме носіння окулярів. Повторну корекцію не знаю, чи є сенс, треба буде в Київ проїхати в Новий зір на консультацію.
Луноликая Вика• 12 марта в 16:25
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Міопія - це око є довшим за норму, тому немає ніяких вправ чи препаратів. Лінзи, окуляри, операція.
100%• 12 марта в 16:25
По норбекову упражнения немного улучшают ситуацию. Но если вы все время в компе/телефоне, то вы ж понимаете…
ОбережнаЯ• 12 марта в 16:27
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
После 40 бесполезны аппараты
Привіт з ботойбіччя
• 12 марта в 18:48
Ответ дляШанельКуКу
У меня минус 5 и я даже без очков обхожусь и как-то пофиг
У мене очі болять і сльозяться постійно.