Дівчата, хочу поради
Чи має хтось задовільний результат від процедури без операційної блеферопластіки конкретно (верхні повіки). Якщо так, що саме обрали- тип втручання, лікар тощо. Бажано Київ. Дякую
Попельшка• 13 марта 2025
у мене така проблема була. довго наважувалась передивилась кучу всього і у мене аж дуже було нависше віко. зробила хірургічно. задоволена
Замулена ріка• 13 марта 2025
Я розглядала це питання і відмовилась. По перше, після процедури будете виглядати як побита, чекати поки ті корочки посохнуть і відпадуть. По друге ефект тримається зовсім не довго, тож на мій погляд немає сенсу мучитись-страждати заради короткого ефекту. Вирішила зробити операцію, через тиждень зняли шви і я одразу вийшла на роботу. Задоволена)
Попельшка• 13 марта 2025
Ответ дляЗамулена ріка
як ви з рубцями боролись ? у мене в одному місці як зморшка :( мажу але вона мене напрягає.
Ответ дляЗамулена ріка
А де само робили? Лікар?
Последний вагон• 13 марта 2025
Ответ дляЗамулена ріка
НІчого не зрозуміла.. яку операцію ви зробили?)))
Замулена ріка• 14 марта 2025
Ответ дляПоследний вагон
хірургічну блеферопластіку, та що реально операція)
Замулена ріка• 14 марта 2025
Ответ дляПопельшка
мастила маззю, що лікар дав. Через місяць їх вже взагалі видно не було. А зараз і зовсім немає. Воно з часом розгладжується, тож не хвилюйтесь
Замулена ріка• 14 марта 2025
Ответ дляkatzap
А де само робили? Лікар?
робила в Києві, клініка Certus, лікар Олег Ткач