S.s.s.• 13 марта 2025

Чи вважаєте ви справедливим підвищення зп поліцаям ?

Замість військових на нулі ?
Хто нас захищає???
Кого поважає в нашій країні влада?
Ирина зао• 13 марта 2025
Ответ дляБессмертный пони
На нуле перестали 100 000 доплачивать ?
ТАКІ ЗП ЦЕ ЗА ВИХІД !!!! ЦЕ ЦІНА ЖИТТЯ ! Вперед, спробуй і отримаєш 100 тис.!
Taya_Groza• 13 марта 2025
Ответ дляSvetrise
ссылку, пожалуйста, на сайт всех кого я перечислила с их реальными ведомостями зарплат, согласно штатному расписанию.
всех, начиная с аппарата президента и заканчивая судьями.
Реєстр декларацій
Any• 13 марта 2025
Ответ дляprosto_aisha
Я знаю, всі з цієї категорії. Вони не ховаються. Їх не мають права взяти на фронт з меншою посадою. Тільки якщо вони добровільно згодяться бути офіцером чи щось типу того. Звісно ж ніхто не хоче. То й виходить, що вони спокійно ходять. Хоча логічно їх всіх призвати автоматично з першого дня було. А не хапати на вулиці якогось сантехніка чи менеджера...
І логічно, що якщо всі не можуть бути полковниками в звання мвс не рівні зсу, бо тактику бою вони не знають, але стріляти вміють усі (ну, заліки ж були), то в нас купа стрільців мала би бути от, уже підготовлених