Автопортрет нурофена• 13 марта в 11:49
Фоп 2-га группа
Підкажіть будь ласка,хто знає
Якщо я припиняю працювати,але ФОП 2 групи закривати не хочу.Прро здаю до відділення банку,рахунок закриваю.Найманих в мене немає.Поки відкритий ФОП мені потрібно платити якісь податки?
Автопортрет нурофена
• 13 марта в 11:56
Поняла, спасибо.
Тогда лучше его закрыть да и не заморачиваться
Зоя Жорівна• 13 марта в 11:58
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Поняла, спасибо.
у вас ще є час перевести свій фоп на 3 групу - тоді без доходу треба сплачувати лише єсв
Автопортрет нурофена
• 13 марта в 11:59
Ответ дляЗоя Жорівна
Скажіть будь ласка,а якщо я закрию наприклад,а потім захочу відкрити (через пів року) то це ж можна буде зробити?
Планшетница• 13 марта в 11:59
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так, авжеж
Автопортрет нурофена
• 13 марта в 12:00
Ответ дляПланшетница
Так, авжеж
А ну тоді не буду собі морочити голову.
Закрию та й все.
Дякую всім за відгуки
Закрию та й все.
Дякую всім за відгуки
ГороховаЯ• 13 марта в 12:19
я так робила - коли не було діяльності, переходила на загальну форму оподаткування і раз в рік здавала нульові звіти, платила тільки ЄСВ, але тоді не було військового збору. Коли відновила діяльність, перейшла назад на 2 групу. Для переходу просто пишеться заява.

Я погнала• 13 марта в 12:31
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Але , якщо в цьому році відкриєте знов ФОП- не зможете перебувати на спрощеній системі, а лише на загальній! Спрощену можна застосувати лише з наступного
Зоя Жорівна• 13 марта в 12:41
Ответ дляЯ погнала
100%
Зубожиння• 13 марта в 15:20
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А ну тоді не буду собі морочити голову.
Закрию та й все.
Дякую всім за відгуки
Закрию та й все.
Дякую всім за відгуки
Але перейти на спрощену систему оподаткування тільки з наступного року