Гарачий Чокалад• 13 марта в 17:53

Податкові резиденти в Європі + ФОПи України

Скажіть, ви дійсно платите подвійний податок за всі прибутки в Європі і в нас ?
Тільки переїхала, не знаю, як краще робити, податки не маленькі, невже всі все декларують та платять? Чи поки не чипають цього ніхто не робить?
Результат:
вже голосів: 18
10 (55.56%) Глянути відповідь
7 (38.89%) Нічого не роблю, буде що буде
1 (5.56%) Подаю нульовку
0 (0%) Так, подаю декларацію
Ananasprotivogaz• 13 марта в 18:01
А какой дурак так будет делать? Или там, или там
Касабланка8888• 13 марта в 18:02
Я сьогодні тему таку саму про Польщу створювала, також питала про подвійні податки, також дуже цікавить.
begovelik• 13 марта в 18:03
Плачу податки в Європі. В Україні нічого не подаю.
Деловитая• 13 марта в 18:03
Двойное налогообложение запрещено. Платят там, где живут постоянно.
Касабланка8888• 13 марта в 18:03
Ответ дляAnanasprotivogaz
Например Польша говорит, что если сейчас открываешь их ФОП, то в конце года платишь налог за весь период.
Деловитая• 13 марта в 18:04
Украинский фоп обычно закрывают перед отъездом.
Ananasprotivogaz• 13 марта в 18:05
Ответ дляКасабланка8888
Ну так украинский ФОП закрыть и платить за польский
Касабланка8888• 13 марта в 18:06
Ответ дляAnanasprotivogaz
Да, но потом Польша захочет налоги начиная с 1 января 2025 года. Так сказал работодатель
Касабланка8888• 13 марта в 18:08
Автор, Вы в какой стране, какие условия ФОПа в вашей стране? Откуда мысли про двойное налогообложение?
Ms. Dolly• 13 марта в 18:11
Ответ дляДеловитая
+1 закрыли фоп в Украине и открыли в Польше.
Ms. Dolly• 13 марта в 18:12
Ответ дляКасабланка8888
Неправда.
Муж открыл фоп в Польше с октября, платит налоги с октября.
автор Гарачий Чокалад • 13 марта в 18:23
Ответ дляMs. Dolly
Неправда.
Якщо працювати на компанію в Україні наприклад, то як вони будуть мене як іноземного ФОП розраховувати
Чи так роблять?
Я знаю що всі країни Європи незалежно платиш ти податки в Україні чи ні податок беруть за всі прибутки по всім картам та банкам
Можна вираховувати та доплачувати різницю, але це волокіта
А там немалі гроші виходять
Якщо річна більше 20000 євро то там великі податки а самі великі до 49% чи 51% доходять
Я дивилась Іспанію таблицю ще перед відʼїздом
автор Гарачий Чокалад • 13 марта в 18:25
Ответ дляAnanasprotivogaz
Якщо оформитись на прихисток то маєш подавати декларацію після 183 днів проживання в країні
І якщо отримуєш на укр фоп прибуток то там податок платиш і подаєш цей прибуток в країні де прихисток і їм дуже байдуже де ти ще заплатив податок, вони в них набагато більші ніж наш ФОП тому навіть якщо вирахувати різницю виходить немаленька сума
автор Гарачий Чокалад • 13 марта в 18:26
Ответ дляКасабланка8888
Читала перед відʼїздом про обовʼязкове декларування всіх надходжень
Навіть якщо це укр ФОП це прибуток який треба задекларувати та обкласти податком
Дивилась Іспанію та Кіпр
Касабланка8888• 13 марта в 18:55
Ответ дляГарачий Чокалад
Дивилась Іспанію та Кіпр
А Вы где сейчас?
Нічого вдягти• 13 марта в 18:55
Ответ дляГарачий Чокалад
Дивилась Іспанію та Кіпр
Автор, В Испании нужно зарегистрироваться как налоговый нерезидент и можно не платить украинские налоги.
Поищите информацию
Нічого вдягти• 13 марта в 19:03
Тундиринда• 13 марта в 20:24
Такого налога, 5%, нет ни в одной стране. Если есть возможность выбирать, где платить , сравните где меньше
автор Гарачий Чокалад • 13 марта в 20:33
Ответ дляНічого вдягти
Поищите информацию
Читала что после 183 дней проживания автоматически становишься налоговым резидентом
Почитаю про то, что вы написали
автор Гарачий Чокалад • 13 марта в 20:34
Ответ дляТундиринда
100% правда
Ответ дляКасабланка8888
А Вы где сейчас?
Сейчас еще нигде не оформилась, выбираю страну
Невидимка Майя• 13 марта в 22:31
Я планую оформлбватись у польщі , платити податок за весь рік це з якого дива, якщо я там не жила до цього