Латвийские_Номера• 13 марта 2025

Спадок і спадкоємці

Рік тому померла бувша свекруха. Її дочка подала на спадок, а син свекрухи, бувший чоловік мій , не подав. Знаходиться за кордоном. Сказав, що їхати не буде. Я правильно розумію, що за цей час дочка стала повноправною спадкоємицею і квартира тепер належить тільки їй? І, якщо станеться диво і бувший повернеться, то це питання буде вирішуватися через суд? І то, чи він ще повернеться, бо живе там, а тут у нього нікого і нічого немає. І навряд чи він захоче судитися...
Я чого про це питаю, бо він аліменти не платить за всі 10 років, що ми розлучені... То у мене була надія хоч на ту частину квартири, якщо б вона стала його... А тепер все, виходить...
Запитувала у нотаріуса, то мій син не міг податися на спадок бо є батько, а він вже мав би наслідувати за батьком, так мені відповіли... Без варіантів?
hrystia• 14 марта 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Так, він там прописаний. Це означає, що він вступив у спадок і реально можливо оформити його половину?
Якщо прописаний, так
Воздух в банке• 14 марта 2025
Ответ дляhrystia
Якщо прописаний, так
Отказ он же может написать
hrystia• 14 марта 2025
Ответ дляВоздух в банке
Отказ он же может написать
Оде. До півроку. Але в темі не пише , що чоловік хоче написати відмову.
кнопкодав• 15 марта 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Думаю, що пошле. Але можна замовити витяг з реєстру прав власносі на нерухоме майно (не знаю, чи працює у війну). Подивитись, яка частка у сестри.
Я якось це робила онлайн. Якісь копійки коштує.
уже нельзя онлайн,только нотариусы могут зайти в эту базу.