ksunya_kiss• 14 марта в 16:59

Київ. Урологічне відділення в якій лікарні краще?

Доброго дня!
Можливо хто стикався, де краще урологічне відділення в Медмістечку чи Олександрівській лікарні?
Треба тата полікувати. Сімейна каже що краще в Олександрівську.
В курсі діла• 14 марта в 17:03
Я, нажаль, не можу сказати, яке краще, але тут треба ще враховувати, в яке візьмуть вашого тата. Бо зі стаціонарами не так все просто.
Почемучечка• 14 марта в 17:10
Друге
Бо там є кавовий апарат
Панна Кота• 14 марта в 17:10
Медмістечко, зараз не рекомендую, зовсім.
Кубик Рубика• 14 марта в 17:38
Я скажу, что Александровская по врачам - отличная больница, там две урологии.
По условиям пребывания, ну так себе..
Дайте вподобайок• 14 марта в 17:39
Александровская. Или Феофания, если есть такой вариант.
Кондуктор автобуса• 14 марта в 19:07
Папу в медгородке оперировали,врач внимательный,все сделал хорошо.По условиям пребывания-совдепия,но главное врач,а не ремонт.Две операции провели,из наркоза вышел хорошо,хотя он после инфаркта.
Кондуктор автобуса• 14 марта в 19:08
Ответ дляПанна Кота
Почему?