Престидижитатор• 15 марта в 08:35

Порадьте, будь ласка, свічку на подарунок

Хочу з деревʼяним гнітом і ненавʼязливим ароматом. Може знаєте з власного досвіду.
Дякую!
Локшина на вухах• 15 марта в 08:42
Woodwick
Локшина на вухах• 15 марта в 08:45
Парафінові свічки дешеві. Соєві - значно дорожчі( але коли вони горять дома, то вдихає випари вся родина, тому я за соєві). Ще можу порадити дівчину в інста. Робить соєві свічки з натуральними ефірними оліями
автор Престидижитатор • 15 марта в 08:48
Ответ дляЛокшина на вухах
Дякую!
Ответ дляЛокшина на вухах
Woodwick
Який саме аромат, порадьте, будь ласка🌷
Локшина на вухах• 15 марта в 08:59
Ответ дляПрестидижитатор
Який саме аромат, порадьте, будь ласка🌷
Це справа смаку. Кавовий аромат універсальний , на мій погляд. Але хтось може його ненавидіти. Вибирайте нейтральні запахи і не прогадаєте
БезникаЯ• 15 марта в 09:29
іншій людині на подарунок? вона любить свічки? та ще й з ароматом?
Я, наприклад, свічки обожнюю, але тільки без запаху.
автор Престидижитатор • 15 марта в 09:43
Ответ дляЛокшина на вухах
Я ніколи їх не бачила в живу, які у вас були в реалі і які сподобалися?
Домашка• 15 марта в 09:54
Ответ дляПрестидижитатор
В смысле не видели вживую? В любом населённом пункте в магазинах продаются аромасвечи
Локшина на вухах• 15 марта в 10:09
Ответ дляПрестидижитатор
Я не памʼятаю назв . В принципі обирала за запахом. Випалили - викинули. Були триколірні - нейтральний запах. Була велика коричнева - теж ок. А останню запамʼятала - кокосова - як на мене надто інтенсивно пахне
Локшина на вухах• 15 марта в 10:14
Це я про Woodwick.
Люблю Yankee Candle , але у них гніт не деревʼяний
автор Престидижитатор • 15 марта в 12:03
Ответ дляЛокшина на вухах
Дякую! Буду тоді дивитися. Це я онлайн замовляю🌷💓🌷