Мандолина Бу• 15 марта в 09:53
Черкаси, англійська для підлітків
Порадьте будь ласка якусь школу чи щось цікаве для додаткового вивчення англійської. Донька самостійно щось вчить, хочу ще якісь уроки їй
Добрий день. Педагог вищої школи. Англійська для дітей та дорослих, ділова лексика, інтенсив. Іспанська мова для початківців. Німецька для початківців. Рівні підготовки А1-С2. Навчання у Скайпі, Зум, Вайбер, Вотсап, Телеграмм у зручний для Вас час. Шкільна програма 1-12 клас. ВНЗ 1-5 курс. Міжнародні іспити англійська - IELTS, IELTS Academic, TOEFL, GRE та GMAT, FCE, CAE; німецький EPD, ÖSD тести, TestDaF, Goethe-Zertifikat A1-C2; Тelc C1 Hochschule; іспанська DELE - A1-C2
Мандолина Бу
• 15 марта в 10:00
Ответ дляArctic777
Ви з Черкас?
Хочу на Балі• 15 марта в 10:04
Ответ дляМандолина Бу
Ви з Черкас?
В рекламному пості вказане тільки навчання онлайн-тому яка різниця звідки? )
Безсовісна кума• 15 марта в 10:07
Engin.
Зараз у них є 100 безкоштовних місць для дітей.
А навіть якщо немає цих місць, невеликий одноразовий збір. Воно того варте
Це супер проєкт
Мандолина Бу
• 15 марта в 10:19
Ответ дляБезсовісна кума
Engin.
Це супер проєкт
Дякую
Мандолина Бу
• 15 марта в 10:21
Ответ дляБезсовісна кума
Engin.
Це супер проєкт
А що потрібно робити?
МЕСТО_Встречи• 15 марта в 10:43
Ответ дляБезсовісна кума
Engin.
Це супер проєкт
Нам запропонували займатись з таким самим підлітком (волонтером), як і ми самі. Цікаво чому він зможе навчити? Чи я не вірно зрозуміла цей формат? Ви навчаєтесь на цих курсах, які у вас успіхи?
Безсовісна кума• 15 марта в 11:55
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Дочка займається з дівчинкою з Вашингтона вже більше року. Вони вже й подруги.
Це не зовсім курси в класичному сприйнятті. Це прокачка спікінга.
Подивіться, скільки коштує поболтати з native speaker - американцем. Якщо захочете таке десь знайти. Студенти з африканських країн на олх година 500 грн.
Вам мабуть не пощастило, що дали волонтера не native speaker. Але я б все одно спробувала
МЕСТО_Встречи• 15 марта в 12:08
Ответ дляБезсовісна кума
Дякую дуже, що поділились інформацією. 1200 грн за рік платили? І яка у вас зараз оплата, бо після року вже наче інші умови. Так, я знаю, скільки коштують спікінг клаби. А заняття у вас годину йдуть? як обирається тема для спілкування? Бо в нас реально дуже велика проблема з подоланням страху спілкування з незнайомими навіть на рідній мові, не те що на англ.
Безсовісна кума• 15 марта в 12:24
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Тоді це все було безкоштовно. Ну і зараз нічого не платимо.
Вони можуть розмовляти від 1 години до 3х. Але по правилах, звичайно, обіцяють тільки 1 годину.
Раніше я краєм вуха чула, що волонтер пропонувала якісь ігри - вгадувати слова, малювати, вгадувати по опису слово - якісь програми є для різних ігор.
Рік занятть обіцяє програма, а якщо більше року, то можна сказати все тримається на особистому інтересі волонтера... і наприклад, якщо волонтер вже не захоче, або не зможе займатися, то нового ніхто вже не дасть
Безсовісна кума• 15 марта в 12:30
Якщо чесно це безцінний досвід.
За плечами безліч дорогих курсів, спікінг клабів, репетиторів. Все життя дочка займається англ. Але те що дала ця дівчина- волонтер - це безцінно!
Я безмежно вдячна їй
МЕСТО_Встречи• 15 марта в 16:11
Ответ дляБезсовісна кума
Якщо чесно це безцінний досвід.
Я безмежно вдячна їй
Дякую, а кого можете ще порекомендувати (курси, репетитор)? Ми зараз займаємось з репетитором, але є великий страх спілкування і коли говорить носій мови, взагалі ступор, бо це трошки не той український варіант англійської до якої звикла дитина. Це круто, що у вас вийшло здружитись і стільки підтримувати повноцінний діалог з американкою. Це прям вау.
Безсовісна кума• 15 марта в 18:37
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так. Зараз Я Вам напишу. Як це швиденько прокачати. Саме спікінг.
Найдешевше та досить дієве. Це Грін Кантрі. Там є окремий курс, виключно спікінг клаби з нейтів спікерами. Там викладачі, нажаль, не американці та англічане, а найтів спікери з інших країн, де англ є також державною мовою. Атмосфера дуже невимушена, нестрашно помилятися, вони дуже френдлі.... Заняття дуже активне, цікаве.... Там навіть якщо англ зовсім не розмовляєш - починаєш.
Ну а курси на мій особистий суб´єктивний погляд найкращі Grade (First Cambridge Center) та British Council. Але вони і самі дорогі.
Якщо у Вас дитина не говорить зовсім, в engin може і не візьмуть. Там невелика попередня співбесіда. Бо як вони зможуть спілкуватися.....
Може спробуйте в Green Country
Безсовісна кума• 15 марта в 18:47
Якщо таки зберетеся в Грін кантрі. Напишіть, в мене є реферальна ссилка. Вона вам дасть знижку 1000 від будь якої ціни, ну і мені також 1000 дадуть. Але що б знижка применилася ви зразу по ній там реєструйтеся якось, а не самі.
МЕСТО_Встречи• 15 марта в 23:02
Ответ дляБезсовісна кума
Може спробуйте в Green Country
Дякую
, з усього переліку ми ще не спробували лише britishcouncil, найважчим виявився Grade (дитина моя аж закипіла після пробного уроку), вибіг на вулицю і просто дихав довго і важко. Не пішли, бо то тортури для нас. Грін кантрі, це варіант, бо поруч, буду мати на увазі. Просто вже з власного досвіду бачу, що краще нам заходить теа-а-тет з репетитором, бо в групі то трошки інше і не так ефективно. Або коли вже є достатня база знань, можна і в групі відшліфовувати навички.