Прилипало• 06 марта в 12:49
Курсы английского для детей
Существуют ли курсы английского для детей, которые дают хороший результат не за 40-50 тыс в год? В идеале онлайн.
Прилипало
• 06 марта в 13:28
Ответ дляАгатаХристя
Так! Гляньте ось ці. Сказати, що я задоволена - нічого не сказати
Дуже дякую
Прилипало
• 06 марта в 13:38
Ответ дляАгатаХристя
А не підкажете до якого вчителя краще там проситись?
АгатаХристя• 06 марта в 13:47
Ответ дляПрилипало
Там усі чудові, чесно) Власниця дуже ретельно підібрала класну команду. Зараз не займається син через навантаження в спорті, не підійшов час нам із нашою групою 😭 Дуже шкода було йти від них((
Прилипало
• 06 марта в 13:52
Ответ дляАгатаХристя
Дякую за пораду ) напишу їм. Ви довго займались?
АгатаХристя• 06 марта в 13:53
Ответ дляПрилипало
1-3 клас
Добрий день. Педагог вищої школи. Англійська для дітей та дорослих, ділова лексика, інтенсив. Іспанська мова для початківців. Німецька для початківців. Рівні підготовки А1-С2. Навчання у Скайпі, Зум, Вайбер, Вотсап, Телеграмм у зручний для Вас час. Шкільна програма 1-12 клас. ВНЗ 1-5 курс. Міжнародні іспити англійська - IELTS, IELTS Academic, TOEFL, GRE та GMAT, FCE, CAE; німецький EPD, ÖSD тести, TestDaF, Goethe-Zertifikat A1-C2; Тelc C1 Hochschule; іспанська DELE - A1-C2
Прилипало
• 14 марта в 21:16
Ответ дляArtur-3c92
ось гарна школа, працюють з різними віковими групами.
Дякую