Ищу Аленя• 15 марта в 12:26
А приватбанк может звонить с номера 3700?
Для предложения кешбека и т.д.
Стрекозей• 15 марта в 12:46
Ответ дляРазгуляшка
Не благодарите.
За що Вам дякувати? За цитату з невідомого ресурсу 5 річної давнини?)
Ось, повідомлення з Приват24
З лютого 2025 року ми телефонуватимемо лише з номера 3700. Саме він відображатиметься під час вхідного дзвінка.
За кордоном номер може бути змінений оператором. Наприклад, +3803700 або інший.
❗ Якщо вам телефонуватимуть з іншого номера та представлятимуться співробітником ПриватБанку, це можуть бути шахраї.
Ось, повідомлення з Приват24
Ищу Аленя
• 15 марта в 12:47
Ответ дляРазгуляшка
Не благодарите.
вы понимаете разницу между ’позвонить на номер’ и ’звонят с номера’?
Стрекозей• 15 марта в 12:51
Ответ дляИщу Аленя
Не розуміє, просто дуже хотілося щось написати)
Стрекозей• 15 марта в 12:53
До речі, на які товари/ послуги вам кешбек пропонували? Я все чекаю на комуналку, а мені пропонують на якусь фігню.
Разгуляшка• 15 марта в 13:11
Ответ дляИщу Аленя
Вы, похоже, не понимаете смысл написанного. Попробуйте еще раз.
Ищу Аленя
• 15 марта в 13:13
Ответ дляСтрекозей
Вообще на все вроде, по случаю др. Но я не дослушала.
Редисочка• 15 марта в 13:17
Ответ дляРазгуляшка
Не смешите, кто здесь будет думать? Главное сразу поумничать.