Тётушка Лошадь• 18 марта в 18:43
В Австрії, Угорщині можна розраховуватись NFC?
Чи потрібно мати фізично картку? Кругом приймають картку чи має бути готівка? Картка гривнева, якщо це має значення
Ваша прЭлесть• 18 марта в 18:44
везде
ну может на какой туалет иметь мелочь и так, на всякий случай, но глобально телефона достаточно
Мафиозная• 18 марта в 18:44
Так нфс для зчитувального пристрою те саме, що й картка, різниці нема
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 18:45
Ответ дляВаша прЭлесть
везде
А скільки? Наразі в мене найменша купюра 100 євро, краще розміняти чи згодиться?
жінка незаміжня• 18 марта в 18:47
Ответ дляТётушка Лошадь
Міняйте на дрібні , 100 євро впринципі не всюди приймають
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 18:47
Ответ дляМафиозная
Колись читала розповідь чувака, який приїхав в Турцію на відпочинок, а там розрахунок приймали карткою, тобто фізично мала бути картка. А в нього лише безконтактна оплата на смарт годиннику. Відпочивали вони дуже бюджетно, на кошти, які вдалося позичити у знайомих.
Тож вирішила перепитати тут, щоб не було сюрпризу
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 18:48
Ответ дляжінка незаміжня
Дякую
жінка незаміжня• 18 марта в 18:48
Ответ дляТётушка Лошадь
Дякую
І в Угорщину беріть форінти, я там не раз мала пригоди з готівкою
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 18:51
Ответ дляжінка незаміжня
Ого, що євро на них не беруть? Плануємо в Будапешті шаритись, екскурсія, ТЦ, готель
жінка незаміжня• 18 марта в 18:52
Ответ дляТётушка Лошадь
У великих центрах і ближче до кордону - беруть, а от далі вглиб - ні, крім того обмінники в маленьких містах не працюють ввечері і у вихідні.
Мафиозная• 18 марта в 18:53
Ответ дляТётушка Лошадь
То було 100 років тому, мабуть, коли треба було карткою по зчитувальному пристрою проводити.
Дюагональ• 18 марта в 18:53
Ответ дляТётушка Лошадь
Я расплачивалась картой в Будапеште, но как-то в торговом центре платный горшок оплатить не смогла. Оплата в автомате была в форинтах
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 18:54
Ответ дляМафиозная
Ну так, десь років 7-8 тому мабуть. У нас тоді ще теж не кругом приймали безконтактну оплату
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 18:55
Ответ дляДюагональ
Скільки форинтів горщок? Якими купюрами брати?
Дюагональ• 18 марта в 18:57
Ответ дляТётушка Лошадь
250, насколько я помню. Мы нашли другой горшок тогда))
Обошлись картой, но мы день всего были.
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 19:00
Ответ дляДюагональ
Обошлись картой, но мы день всего были.
Теж не надовго, але буду з дітьми, тож маю бути готова)))
А взагалі євро у них ходить? Я щось думала що всі країни Євросоюзу перейшли на євро.
З вишневого садка• 18 марта в 19:01
Ответ дляТётушка Лошадь
Не всюди беруть євро і по грабіжному курсу
жінка незаміжня• 18 марта в 19:02
Ответ дляТётушка Лошадь
Ні, євро для них така ж іноземна валюта, як і для нас, так само Польща, Швейцарія,Румунія, всюди потрібно брати місцеві гроші
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 19:03
Ответ дляжінка незаміжня
Цікаво там де беруть євро стоять подвійні ціни: євро і форинти? Можна і тим, і тим розрахуватися?
жінка незаміжня• 18 марта в 19:04
Ответ дляТётушка Лошадь
Ні, ціни у форнінтах
Гарнюнька• 18 марта в 19:06
Ответ дляТётушка Лошадь
Нет конечно не все. В этих не евро а местная валюта.
Болгария,
Венгрия,
Дания,
Польша,
Румыния,
Чехия,
Швеция
Болгария,
Венгрия,
Дания,
Польша,
Румыния,
Чехия,
Швеция
я Кукарача• 18 марта в 19:06
Ответ дляжінка незаміжня
За дуже невигідним курсом
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 19:07
Ответ дляжінка незаміжня
Ні, ціни у форнінтах
Капець. Одна надія на карту.
А в Австрії теж своя валюта мабуть, то це треба закопати туди скільки цікаво.
День у Відні і день у Будапешті з заходом в торгові центри
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 19:08
Ответ дляLen00K
Звісно, що не беруть. Але ви можете їх обміняти
Обміняти краще одразу в Україні, так?
я Кукарача• 18 марта в 19:08
Ответ дляТётушка Лошадь
Капець. Одна надія на карту.
В Австрії євро. Авторко, це ваш перший виїзд за кордон?
жінка незаміжня• 18 марта в 19:08
Ответ дляТётушка Лошадь
Капець. Одна надія на карту.
В Австрії -євро. А в Угорщині ви будете довго ламати голову , щоб конвертувати суму, бо наш мозок не сприймає ціни з багатьма нулями
Ну і мова, то окрема тема, вона не зрозуміла ні інтуїтивно, ні з транслейт
я Кукарача• 18 марта в 19:08
Ответ дляТётушка Лошадь
Обміняти краще одразу в Україні, так?
Як хочете. Я б платила карткою, трохи на туалет купила б в Україні
Тётушка Лошадь
• 18 марта в 19:08
Ответ дляя Кукарача
Так. Що не видно хіба? Нічого не знаю, повний нуль))
Гарнюнька• 18 марта в 19:08
Ответ дляТётушка Лошадь
Капець. Одна надія на карту.
Да, в Австрии австрийские евры
Гарнюнька• 18 марта в 19:09
Ответ дляТётушка Лошадь
Обміняти краще одразу в Україні, так?
Нет. Выгоднее евро менять на месте