Света С Приветом• 15 марта 2025
Бакота
Девушки, буду в мае в Кам-Под. дня три. Хотелось бы в бакоту на экскурсию. Видела тут советовали частников с машиной, но это дороговато. Может есть экскурсии группами набирают, можете посоветовать агенства? Или что нибудь посоветовать как это организовать?
Небалувана Галя• 15 марта 2025
ми їздили восени, але здається ціна на групові не відрізнялася суттєво. Ми втрьох взяли машину за 1600 грн.
Света С Приветом
• 15 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
це за дорогу і екскурсію?
Уходя дверю не хлопать• 15 марта 2025
Біля готелю Рейкарц в центрі набирають групові екскурсії. Тільки не памʼятаю, як він тепер називається - перейменували) Оптіма наче
Небалувана Галя• 15 марта 2025
Ответ дляСвета С Приветом
А де краще селитись - в центрі чи в старому місті?
Краще в старому місті
Ми також були три дні в Кам´янці, один присвятили Бакоті, один Хотинській фортеці. До Хотинської фортеці їздили самі маршруткою, не брали екскурсію.
Света С Приветом
• 15 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Краще в старому місті
зручно маршруткою? від маршрутки до фортеці легко дістатись?
Небалувана Галя• 15 марта 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Пішки 20-25 хвилин. Загалом нам нормально було, прогулялися)