Сладкий лимончик• 20 февраля в 12:20
Парк тюльпанів, Нідерланди.
Хочу в квітні з дитиною поїхати в подорож. Шукаю тури на 4-5 днів, автобус. І вже геть розгубилася, пропозицій вискакує достатньо, а вибрати важко. Хто їздив з України, дайте, будь ласка, поради. На який бюджет +- розраховувати крім вартості самого туру. Коли краще їхати, від якого оператора. Буду вдячна, что власним досвідом поділиться.
Пьяная вишня• 20 февраля в 12:25
Гляньте в Євротур пропозицію. Всі трати на вхідні квитки кругом там добре розписані
Как_б_не_так• 20 февраля в 12:28
Я іздила минулого року із Аккорд туром, випадково попала, тур який хотіла не зібрався. Крім вартості туру ви оплачуєте екскурсії які не входять у вартість тура, це звичайно оглядова по місту і квитки, і харчування, окрім сніданку, особисто в мене це по грошах як + тур, але я не економлю беру екскурсію, харчуюсь в кафешках, на пиріжках буде дешевше. Головне на день короля не потрапити, це жах, ми випадково потрапили
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 12:34
Ответ дляКак_б_не_так
Дякую. А що з Днем Короля? Я навпаки думала, що то було б цікаво глянути.
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 12:34
Ответ дляПьяная вишня
Дякую, подивлюся Євротур.
Турагенція Tourdream• 20 февраля в 12:35
Парк квітів Кекенхоф - це на один день відвідання.
Дивиться, щоб на інші дні по програмі туру були цікаві Вам локації.
Та бажано без нічних переїздів. Бо Ви хочете короткий тур, з нічними то буде не дуже комфортно.
Зазвичай відвідання парку комбінують з Амстердамом та іншими містами Нідерландів. Також є тури по країнам Бенілюксу.
Їхати краще десь з другої половини квітня.
По вартості добавляйте екскурсії, які Вас цікавлять , додаткове харчування (сніданки у готелях включено) та витрати на транспорт, сувеніри. Можна приблизно розраховувати вартість туру + ще стільки ж + 100 євро ).
Клин_Кляйн• 20 февраля в 12:35
Ответ дляСладкий лимончик
Будут толпы людей в оранжевом
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 12:42
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую, чекала саме на Вашу відповідь. Розглядаю на 20ті числа квітня. Без нічних переїздів. В одному турі Берлін, іншому Париж, а так приблизно однакові пропозиції.
Турагенція Tourdream• 20 февраля в 12:42
Ще доповню, що парк працює з 20 березня по 10 травня.
А цього року 12, 13 квітня буде проходити щорічний парад квітів Bloemencorso Bollenstreek.
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 12:44
Ответ дляТурагенція Tourdream
О! Парад квітів цікавіше за День Короля. Але теж мабуть, буде стовпотворіння.
хутряна володарка• 20 февраля в 12:48
Ответ дляКак_б_не_так
Підкажіть будь ласка а скільки днів Тур був у Вас? Це були тільки Нідерланди? Хотіла маму повезти.
Турагенція Tourdream• 20 февраля в 12:49
Ответ дляСладкий лимончик
Якщо ще й Париж у турі, то це скоріш за все з нічними переїздами.
Я б Париж залишила на іншу подорож, туди окремо треба їхати хоча б дні на 3.
Ось, наприклад пара маршрутів без нічних переїздів:
На 7 днів - Львів -Краків - Берлін - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам - парк тюльпанів Кекенхоф (в сезон) - Антверпен - Брюссель - Прага - Львів
На 6 днів - Львів – Краків – Дрезден – Амстердам – Роттердам – Антверпен – Брюссель – Люксембург – Трір – Вроцлав – Львів
Как_б_не_так• 20 февраля в 14:54
Ответ дляСладкий лимончик
))) в Амстердамі всі вулиці в центрі будуть забиті обдовбаними всіма видами легких наркотиків молодю , інколи ми просто через товпу не могли пройти, от уявіть метро час пік, але частина пасажирів рандомно збирається групами, не рухається і не рнагує на тебе, скрізь сміття, в туалети черега на три кілометри.Це один день в році коли молоді можна робити що хочеш, іони цим користуються, але це в центрі Амстердаму, на околиці спокійніше і в маленьких містечках, молодь в центр тусити їде
сЛАдКОежКА• 20 февраля в 17:32
Ответ дляКак_б_не_так
Нидерланды это не только Амстердам, в других городах очень спокойно в этот день
Как_б_не_так• 20 февраля в 17:44
Ответ длясЛАдКОежКА
Я точно такое же написала в своём посте))) и про очень спокойный не знаю, где я была молодожеь все равно веселились в центре, было много пьяных и под мухой не только в Амстердаме, очень спокойно не в центре, но туристы ходят как раз по центровым местам)) автор же не своим ходом едет на месяц, а в Автобусный тур на пару дней, у них будет один день в парке Кекенхов, и другой в Амстердаме, то что где-то в глуши будет поспокойнее все равно в её ситуации, самое разумное не брать тур в эти дни.
сЛАдКОежКА• 20 февраля в 17:56
Ответ дляКак_б_не_так
В Нидерландах нет глуши, здесь высокая плотность населения. В том же роттердаме в день короля всегда спокойно. Хотя это праздник на любителя, для местных это дополнительный выходной
Как_б_не_так• 20 февраля в 17:59
Ответ дляхутряна володарка
Було 6 ночей, в Амстердамі 2 дні, в таких турах зазвичай декілька країн і міст, у нас був ще Краків, Берлін, Дрезден і якщо чесно вже не пам´ятаю що ще, потрібно дивитися, тому що після ще поїздки були, в голові все перемішалося. Але потрібно мати здоров´я так подорожувати, особливо здоровий шлунок, але емоцій куча, потім самостійно легко подорожувати))
Как_б_не_так• 20 февраля в 18:02
Ответ длясЛАдКОежКА
Про глушину я мала на увазі віддаленість від центра, тусуются завжди в центрі. Ось чесно не можу зрозуміти що ви своїм постами хочете мені чи Автору сказати? Що їй потрібно відбитися від групи і піти подалі від центру кудись чи що?
хутряна володарка• 20 февраля в 18:54
Ответ дляКак_б_не_так
Дякую!!
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 19:04
Ответ дляКак_б_не_так
Підкажіть, дитині 11 років буде важко? Чи були з дітьми у вашій группі?
Как_б_не_так• 20 февраля в 19:11
Ответ дляСладкий лимончик
Були з дітьми)) тут залежить від дитини, мій син із 5 класу іздив із класом, йому дуже подобалося, вони всю Европу об´їздили вздовж і в поперек до повномасштабної. В таких поїздках важко що ти багато сидиш, перегони можуть бути великі. Зазвичай це так, прокинувся о 7-8, поснідали і поїхали, приїхали оглядова екскурсія, а потім або факультативна екскурсія або вільний час, і знову поїхали на ночівлю. Добре коли два дні в одному місці, можна не спішить, краще менше міст але менше переїздів. Дивіться по дитині, але я бачили в турах і дітей менших, ну принаймі на вигляд, їм нормально було, вони легше переносять ніж дорослі))