Тётя Хрюша• 17 марта в 11:41
Постоянно снятся страшные сны
Уже просто боюсь ложиться спать. После сна ужасная тревога целый день. Каждую ночь,день, снятся то покойники,то как убивают родственников( к чем все это!?
Пліткарка• 17 марта в 11:44
До чого тільки ви можете розшифрувати. Мені сниться батько до обстрілів. З пт на суботу снився, я проснулась, щоб це кошмар припинився, а він мені продовжував снитись. Снилось що він рвав і казав, що якщо ти не проснешся я умру. Я таки проснулась, виявилось чоловіку було дуже погано. Він думав отруївся, кароче проснулась я ї поїхали ми по швидкій. Постарайтесь зрозуміти до чого ці сни
Тётя Хрюша
• 17 марта в 11:45
Ответ дляПліткарка
Боюсь даже представить (
Любительница• 17 марта в 11:50
и мне.
но я принимаю антидепрессанты. на них всегда снятся дурацкие сны, если мозг сильно тревожный.
я не анализирую
КучМала• 17 марта в 12:08
Ой мені теж часто таке сниться. Раніше любила те, що маю сни, а зараз би хотілось знайти кнопку щоб їх відімкнути.
Я перестала звертати увагу на них. Коли жахи сняться зранку займаюсь майндфулнес. Якщо прокидаюсь вночі, то вмикаю світло і лежу хвилин з 10, якусь дихальну практику роблю і повторюю що я в реальності. Вже давно не вірю що вони віщі чи до чогось. З того часу як війна почалась постійно щось дурне сниться.
Невидимка• 17 марта в 12:43
Мені теж таке сниться вже років 3, теж дуже трусило кожен ранок, боялася вже закривати очі, навіть коли дрімала по 2 години, то всеодно все це сниться, зараз вже стараюся не акцентувати на цьому, але всеодно воно тригерить((