Доброго дня. У кого діти ходять в школу 129. Прошу відгуки будь ласка. В цьому році плануємо в першій клас.
Мамаша в бигудях• 17 марта в 19:29
Якщо Київ, то школа як школа, залежить від того,які вчителя будуть. Директорка специфічна жіночка. Англійська слабка, якщо вас ця школа цікавить через англійську, то краще на Русановці англійська школа.
Ответ дляМамаша в бигудях
Дякую за відповідь.