Лілія-f102• 17 марта в 15:45

Школа 129

Доброго дня. У кого діти ходять в школу 129. Прошу відгуки будь ласка. В цьому році плануємо в першій клас.
Шукаю трусики• 17 марта в 15:48
це на Клочківській?
Мамаша в бигудях• 17 марта в 15:49
Місто Київ ?
Шукаю трусики• 17 марта в 15:52
Ответ дляМамаша в бигудях
Місто Київ ?
на власному глобусі
Душа компанії• 17 марта в 16:16
Уточните город
Зажуженная Жужжа• 17 марта в 17:33
Киев, м. Черниговская
Мамаша в бигудях• 17 марта в 19:29
Якщо Київ, то школа як школа, залежить від того,які вчителя будуть. Директорка специфічна жіночка. Англійська слабка, якщо вас ця школа цікавить через англійську, то краще на Русановці англійська школа.
автор Лілія-f102 • 17 марта в 23:34
Ответ дляМамаша в бигудях
Дякую за відповідь.