Уже все узгоджено і вони чисто по деталям пройдуться? Чекати план миру і "чесний" поділ? Дозволять зайти саксам де там зеленський їм на сто років шось віддав?
І головне
Трамп готовий задіяти «важелі тиску» на росію, якщо розмова з путіним по Україні не виправдає очікувань, – Білий дім.
І головне
Perfect look• 17 марта 2025
Ответ дляnutty
Завжди мене тут дивує, шо хтось чекає чогось адекватного від друга хуйла
Кстати, 49% американцев считают, что Трамп спелся с пуйлом и не зря они так считают
Espresso_caffe• 17 марта 2025
Ответ дляlilul990
Прийшов час платити по счєтам.
То то Юля кричала - нас грабят
не свои, так чужие
виктория7аас• 17 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Трамп уже хочет Крым признать за рашей, типа официально
пофиг эти признания Сша 50 лет не признавали Прибалтику в составе СССР и что это меняло ничего
Мама Никитки-2• 17 марта 2025
Ответ дляlilul990
Прийшов час платити по счєтам.
То то Юля кричала - нас грабят
Громче всіх : « тримай грабіжника» кричить сам грабіжник.