когдадеЦкие• 18 марта в 10:30

Що робити якщо проблема з вибором кольору підлоги, текстилю, плитки- якась фігня

На картинці одне
Шукаю вживу- не то, не той відтінок
Захекалася читать• 18 марта в 10:31
Їхати в магазин і обирати на місці
Ашотакоя• 18 марта в 10:32
По сути важно оттенок по температуре подобрать и правильное освещение. Вы не в ту сторону смотрите.
Флюорография гуся• 18 марта в 10:32
Дивитися одразу вживу і брати зразки
Шумелка Мышь• 18 марта в 10:33
Всеодно в кімнаті виглядатиме по-іншому. Залежить від освітлення. Для вас це принципове питання?
Баба на горошині• 18 марта в 10:38
Це вже яка по рахунку ваша тема?
мегамоСГ• 18 марта в 10:38
По картинке вы и не выберете. Надо живьём смотреть. И ещё учитывать, что освещение у вас от магазинного будет отличаться.
ОйЙой• 18 марта в 10:47
Ответ дляБаба на горошині
Це вже яка по рахунку ваша тема?
Сотая как минимум.
Такое впечатление что это тот же автор что и тема с бешенством.
ЦібаФу• 18 марта в 11:24
Ох, автор, Ви ніяк не підберете, те що Вам до вподоби?) Дивіться в магазинах і уявляйте, як воно буде. Ми спочатку думали, що може бежевий для плитки підійде, але в магазинах побачили, що виглядає він жахливо. Темна і брудна начебто, а в інтернеті на фото світліше і симпатичніше. Якщо так важко обрати, то або нічого не сподобалось ще і шукати далі, або Ви занадто заморочуєтесь і хочете ідеально.
Цвірінь• 18 марта в 11:50
Я планую меблі та стіни в таких кольорах робити, мушрум або кашемір. Плитку планую бежеву. І чомусь мені здається, що колір стін в приміщеннях буде більш сірим і точно не підійде беж до нього.
Тепер ,як і ви, вагаюся. Лопачу поки сайти, роздивляюся, а повної картини в голові скласти не можу. Хіба що звертатися до дизайнера, але це збільшує цінник та й не факт, що буде те, що треба
Цвірінь• 18 марта в 11:51
Допишу, автор, пишіть сюди хоть 200ту тему, разом на щось вийдемо. Оберіть концепцію, відтінки, як вище писали дівчата. Потім під них обирайте
Давайте приклади, що вам подобається, розберемо