Пишу, не читаю• 18 марта 2025

Хтось куштував такі цукерки? Як вам?

Потрібно купити на подарунок коробку цукерок. В пошуку підтягнулись ось такі, і начинка досить цікава: мак і вишня. Зайшла на сайт, ніби відгуки гарні. І виглядають естетично.
Цікаво, чи хтось з порадниць куштував такі, чи може інші цукерки цього виробника. Чи дійсно смачні вони?
freedom_2015• 18 марта 2025
не куштувала ,але тут часто натрапляла на гарні відгуки .Треба і собі купити
Вельми шановна• 18 марта 2025
Неплохие
автор Пишу, не читаю • 18 марта 2025
Ответ дляВельми шановна
Неплохие
Там є й інші цієї серії. Ви ще якісь куштували? Які можете порадити? Дякую)
Кофе в лобби• 18 марта 2025
беріть рошен. Нашо вам no-name , кіт у мішку ?
ЗавЛабСнаб• 18 марта 2025
Я их только из-за коробки уже захотела, а мак и вишня добавили хотения)
автор Пишу, не читаю • 18 марта 2025
Ответ дляКофе в лобби
Рошен вже нецікаво, всі смаки відомі. Хочеться щось інше.
автор Пишу, не читаю • 18 марта 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так от і я зацікавилась. Начинка незвична, і оформлення дуже гарне.
freedom_2015• 18 марта 2025
Ответ дляКофе в лобби
це відома фірма
Вельми шановна• 18 марта 2025
Ответ дляПишу, не читаю
С начинкой из белого шоколада и апельсинового ликёра, трюфельные.
сама себе прекрасная• 18 марта 2025
І мене зацікавили. А яка їх вартість ?
Сусідка зверху• 18 марта 2025
Саме ці не пробувала, але інші цукерки їх виробництва дуже достойні, тож я би брала сміливо.
Вірю, я повірив• 18 марта 2025
90 г в коробке?
автор Пишу, не читаю • 18 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
І мене зацікавили. А яка їх вартість ?
250 грн за коробочку 90 гр. Там 12 цукерок.
Гарнюнька• 18 марта 2025
Мені їх зефір подобається і натуральні цукерки
автор Пишу, не читаю • 18 марта 2025
Ответ дляГарнюнька
Зефір хотіла купити собі на пробу. А який вам сподобався? Я люблю зефір
сама себе прекрасная• 18 марта 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Дякую, не дешево, але на сьогодні це звичайна ціна для коробки цукерок
Силиконочка• 18 марта 2025
Я б Риттер спорту обрадовалась бы)
Ацетилсалициловая кислота• 18 марта 2025
На подарунок.. Це ж не вам їсти, комусь подобаютьс одн,комусь інші.
В нас, якщо захотлось солодкого - тоді тортик.
Мона Лиза• 18 марта 2025
Да йо ж майо, опять я повелась на эту пластилиновую кондитерскую глазурь. Пишите производителя, пожалуйста - Гощанський.. что-то там, знаменитая кондитерская фабрика, изготавливающая кондитерские шИдевры на коленке. Может шоколад они и купили итальянский (хотя мало верится), но стандартов производства они не купили. Цена не адекватная для самодельных конфет.
Marmu• 18 марта 2025
такі треба брати дуже свіжі. ми якось купили на Новий рік на роботі подібні. Зразу хто їв - то та начинка прямо лилася. А через кілька місяців уже була тверда і не смачна
автор Пишу, не читаю • 18 марта 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не їсть людина тортики. Цукерки зрідка, бо фігуру тримає)
автор Пишу, не читаю • 18 марта 2025
Ответ дляMarmu
Ну якщо з фабрики замовляти, то можна запитати яка там дата виготовлення.
Ворую вкусняшки• 18 марта 2025
Ответ дляКофе в лобби
Рошен - это гадость, кроме монблан разве что, и то мне только фиолетовые нравятся и ещё в форме звеоюшек хорошие. А в коробках все не очень были
Ворую вкусняшки• 18 марта 2025
Ответ дляПишу, не читаю
У меня и с тортами через день вес был 51-53 кг, дело в количестве калорий съеденных за день, а не в тортах, в конфетах мне кажется не меньше калорий
Зяблик протестант• 18 марта 2025
Ответ дляМона Лиза
У них конфеты от 360 грн за килограмм. Какая у них неадекватная цена? Вон, автор собирается покупать за 250 гривен 12 маленьких конфет, например. И ничего.
автор Пишу, не читаю • 18 марта 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Це особиста справа кожного що їсти і в яких кількостях)
Я просто відповіла на ваш коментар, що ви надаєте перевагу тортикам в якості чогось солоденького. Людина не їсть тортики. В якості солодкого дозволяє собі цукерку на десерт. Ну ось так вона собі вирішила. Я ж не буду купувати їй тортик і вмовляти їсти, бо в калоріях так само виходить? Якщо я знаю на 100%, що торт вона не хоче, то вже який сенс його купувати?
Тому й шукаю якісь цукерки, які могли б її зацікавити своїм смаком.
З бісиками• 18 марта 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
цукерку можна раз в тиждень з’їсти, а торт вже як купив, то не заради 1 шматочка)
Мона Лиза• 18 марта 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Так это они же, тот же производитель
Гарнюнька• 18 марта 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Купувала всі. Самий для мене чудний з маком, але моїм всім сподовався. Вони хоч і різнокольорові, але хімозного запаху чи присмаку немає. Дуже ніжні
Зяблик протестант• 18 марта 2025
Ответ дляМона Лиза
Так это они же, тот же производитель
Извините, сразу не сообразила. Просто мы заказывали только конфеты на вес у них, с сухофруктами и орехами.