бифидобактерияЖоржик• 18 марта в 20:10

Хлопець виїхав до 15 років

В Ірландію. Із протермінованим закордонним. На сьогодні немає в системі Оберіг і не був на ВЛК
Зараз не розумію, як йому отримати закордонний в консульстві. Хто в темі, допоможіть, будь ласка 🌷💓🌷
Железобетон• 18 марта в 20:54
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Чем вам поможет ответ на этот вопрос?
Автора интересует что сейчас делать
Вот абсолютно с Вами согласна. Половина отписавшихся прямо кайф получают, тыкая автора в очевидные вещи.
алергирина• 18 марта в 20:54
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Що нове? Я цього не розумію. Тобто по суті чекати, поки не внесуть в Оберіг? Чи туди не внесуть, поки не прийдеш?
Ніяк ви не зробите.
Мій теж в 15 років виїхавв. Я до 18 зробила новий. Тепер все. Сидіть
Мира всем• 18 марта в 20:55
Ответ дляПишущаяся
Це називається - Добрий ранок!
Або троль звичайний
Нє. Повно таких шо тепер кинулись після 18
Шикаю і викаю• 18 марта в 20:55
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Да, я как раз за беларусов и слышала такую информацию. Польша как всегда ущемляет украинцев
Да, они отправляют официальный запрос в наше консульство, а то отвечает что никаких препятствий нет.

У белорусов гораздо проще - у них причина что нет консульства в Польше белорусского.
ВсеПроВсехЗнаю• 18 марта в 20:57
Ответ дляЖелезобетон
Фу, противно читать таких, этих людей война не коснулась что ли? Непонятна причина злорадствия
Мира всем• 18 марта в 20:58
Автор, я вам співчуваю, але хоч трохи цікавтесь новинами. Ви могли до березня того року зробити. Я з грудня кожну ніч сиділа на сайті консульства щоб встигнути. З 25 грудня до березня я чуть не посивіла.
Я моніторила всі консульства щоб впихнутись.
ВсеПроВсехЗнаю• 18 марта в 20:58
Ответ дляМира всем
А знаете сколько людей не смогли ’впихнутись’?
Мира всем• 18 марта в 20:59
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Всі знайомі встигли хто днював і ночував на сайтах. Бо зміни в закон всі розуміли жопа
ВсеПроВсехЗнаю• 18 марта в 21:00
Ответ дляМира всем
Не у всех есть такая возможность, особенно те кто работает за границей тяжело чтоб выжить
Мира всем• 18 марта в 21:02
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Згодна, але черга відкривалась в 6:00. Треба було не прошляпити. Малий мав завдання, вставав по будильнику, я лишала свій тел і він моніторив
Мира всем• 18 марта в 21:03
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вам один вихід, податись по політичний притулок
Тумба-юмба• 18 марта в 21:03
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Всі бажаючі впихнулися. Ну реально не розумію як можна настільки забити на свою дитину у, або ж автор троль
Тумба-юмба• 18 марта в 21:03
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Без паспорта не буде роботи, тому логіка проста
Стопясят раз обсуждала• 18 марта в 21:09
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В консульстві не приймають без Резерва +, він його не бачить. Бо нема в системі Оберіг а туди потрапляють після ВЛК
А чим ви думали раніше?
Скорая помощь• 18 марта в 21:09
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ну да, в любой стране так, подаются на беженство, а с таким документом есть ограничения? Можно ли перемещаться между странами?
Я написала конкретную страну.
Азиль - одна из причин, почему в прошлом году увеличилось количество беженцев во Франции.
Ограничения есть на въезд в Украину.
До получения пластика (до полутора лет) можно по шенгену передвигаться
Стопясят раз обсуждала• 18 марта в 21:10
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В 15 виїхав і залишався в Ірландії з початку війни, зараз 18
Ну ви самі винні, прогавили момент, не зробили паспорт до 18
Скорая помощь• 18 марта в 21:11
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
С 23-го года есть ДП паспортный сервис в Европе.
Да, дороже, но сделать можно было
Стопясят раз обсуждала• 18 марта в 21:12
Ответ дляЖелезобетон
Ну вони ще не вирішили, як. Будемо чекати. Таких хлопців дуже багато закордоном. Рано чи пізно все одно щось вирішать.
Хто хотів,зробив паспорт вчасно, час був
ВсеПроВсехЗнаю• 18 марта в 21:12
Ответ дляМира всем
Не во всех консульствах в 6 утра, в разных странах по-разному
ВсеПроВсехЗнаю• 18 марта в 21:13
Ответ дляСкорая помощь
Я написала конкретную страну.
Ограничения есть на въезд в Украину.
На азиль можно подать даже если паспорт ещё не закончился?
Скорая помощь• 18 марта в 21:14
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
На Азиль паспорт вообще не нужен. Поэтому действительный он или просроченный - не имеет значения.
А если он есть, его все равно заберут. И просроченный в том числе :)
Птица секретарь• 18 марта в 21:19
Ответ дляПишущаяся
А до 18 він не міг паспорт зробити і спокійно себе почувати?
В 17 він міг в Україні зробити швидко або в ДП Документ в іншій країні довше. Чого чекав?
А ДП документ є в інших країнах?
Мира всем• 18 марта в 21:21
Ответ дляПтица секретарь
А ДП документ є в інших країнах?
Так. Польща, румунія, італія
Птица секретарь• 18 марта в 21:26
Ответ дляМира всем
Так. Польща, румунія, італія
Дякую.
Электричка• 18 марта в 21:30
Ответ дляШикаю і викаю
Потому что очень странно что он не возник у автора раньше. Кроме варианта что это троль
у меня есть знакомая, которая с лета ноет, что у ребенка скоро закончится загран. Ребенку уже исполнилось 17. При этом они с мамой не предпринимают ничего. Не знаю, чего ждут
Дрібка щастя• 18 марта в 21:41
Ответ дляПтица секретарь
Дякую.
еще Чехия, Испания, Словакия, Турция, Германия
Пишущаяся• 18 марта в 21:44
Ответ дляПтица секретарь
А ДП документ є в інших країнах?
Німеччина є. Польща . Це точно. Поїхати можна, якщо навіть десь нема
Пишущаяся• 18 марта в 21:48
Ответ дляСкорая помощь
А хто йому його дасть і на яких підставах?))
ХтоЯкщоНеЯ• 18 марта в 21:54
Ответ дляМира всем
Так. Польща, румунія, італія
В Румунії нема. Люди їздять в Братиславу, Мілан. Комусь в Польщу зручніше.
75В• 18 марта в 22:09
Ответ дляМира всем
Слухайте, у вас так. А в нашому посольстві тобі просто через електронну чергу пропонують зареєструватися, щоб колись отримати місце, якщо воно буде. Тобто, від тебе взагалі ніяк не залежить чи знайдеться місце.