Сину 11 і зараз хворіє. Живого місця нема від прищів, особливо обличчя.
І такі кратери лишають лопнувші пухирці глибокі.
Чи треба чимось мастити для загоєння?
Чи можуть лишитись сліди?
Чи треба чимось мастити для загоєння?
Чи можуть лишитись сліди?
Юлія Бреус• 20 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Та я теж жду в себе, бо нехворіла в дитинстві. І в молодшого ще жду.
Але ща себе не так страшно, як за них.
Вже байдуже будуть ті шрами чи ні.
А в них життя попереду, такі гарні хлопці. Не хочу, щоб попортило обличчя
Але ща себе не так страшно, як за них.
Вже байдуже будуть ті шрами чи ні.
Я захворіла в 39 років. Ледь не померла.На лікарняному була 1,5 місяці. Сипало 2 тижні. Температура під 40. Так що таке воно....
Ответ дляЮлія Бреус
А книга пише не більше 5 днів сипе