ПростоБелка• 20 марта 2025
Як думаєте, зростання кількості новобудов це плюс чи мінус?
Наприклад в тому ж Києві чи Львові. Будівництво регулярне, з такими темпами новобудов буде більше ніж звичайних будинків. На вашу думку це плюс чи мінус? Та чому?
Кто крайний?• 20 марта 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Дійсно багато будується новобудов , особливо звернула увагу багато котеджів. Села і малі міста вимирають , столиця і обласні центри які далеко від війни розбудовується. Тільки виникає одне питання, на кого нові будинки розраховані і чи їх із такою швидкістю купляють як будують, ціни дуже великі
От якраз на молодь з сіл і малих міст, які хотять жити краще ніж могли б там, де народилися, це і розраховано.
Я сама з малого міста та ще й з Сумської області, житло в Ірпені придбала ще у 2020, бо рівень життя, який можу забезпечити собі тут і який би чекав мене у місті, звідки я родом - не порівняти. Мій тато працює за 10 т, мама за мінімалку, і тримаються своїх робіт, бо іншу знайти складно.