220В• 21 марта 2025
чи везти в школу?
якийсь легкий вірус, бо температура була 1 день 37,5, а так в дитини кашель, мокрий.
були в лікаря. сказала, що запалення/бронхіту нема, але кашель глибокий.
лікування лише сироп від кашлю поки.
завтра в школі похід в кіно. і взагалі дитина б хотіла піти.
але цей кашель. порадьте.
P.S. з понеділка канікул нема
лікування лише сироп від кашлю поки.
але цей кашель. порадьте.
P.S. з понеділка канікул нема
Пищалка• 21 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Це не наслідки ковіду. Там же ясно написано, що якщо є прихований діабет, то після ковіду він може проявитися. Тому що часто він може роками бути без видимих симптомів (особливо 2 типу).
А я в коментарі написала,що ускладнення і після нього діабет, будьте уважними
Пищалка• 21 марта 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Якщо є довідка лікаря, то керівництво учбового закладу не має права забороняти дитині відвідувати школу.
Має ,не має ,не приймають.
Пищалка• 21 марта 2025
Ответ дляФайна пані
Я читаю спеціальну медичну літературу, а не жовту газету районної адміністрації.
Цукровий діабет не може бути внаслідок, вірус може бути тільки поштовхом.
Пс-Збір-це ваше добровільне діло.
Я особисто знаю цю дівчинку і маму,а ви читайте далі,не забудьте,і підійматися свою кваліфікацію лікаря на кідстафф)))отримаєте диплом
Пищалка• 21 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Я написала,що після ускладнень, чого ж ви читати не навчились.
Королева краси• 21 марта 2025
Ответ дляФайна пані
Пс-Збір-це ваше добровільне діло.
Ви не праві,за кордоном вже доведжено, у нас фактори теж підтверджені. Читати і вивчати це різне,не смішіть, краще травницю почитайте.
У дітей після COVID-19 також може розвинутися цукровий діабет, особливо першого типу. Вірус може викликати аутоімунну реакцію, під час якої імунна система починає атакувати бета-клітини підшлункової залози, що виробляють інсулін. Це може призвести до абсолютного дефіциту інсуліну і розвитку діабету 1 типу.
Кудлата хмаринка• 21 марта 2025
Ответ дляПищалка
Ви написали: ’Хоч почитайте про наслідки ковіду,який призводить до цукр.діабету.
;
В цій статті конкретно написано, що:
’Ковід може призвести до виявлення діабету, про наявність якого пацієнт навіть не знав. Особливо, якщо йде мова про діабет другого типу’. Тобто, діабет вже був до ковіду, і після нього проявився.
Я то читати вмію, самі перечитайте що ви написали.
;
В цій статті конкретно написано, що:
Файна пані• 21 марта 2025
Ответ дляПищалка
В мене на відміну від вас диплом вже багато років є.
Файна пані• 21 марта 2025
Ответ дляКоролева краси
Фактори ризику, а не пряму залежність. Може спровокувати, а може не спровокувати. Коли є схильність до діабету 1 типу, то пуском може бути що завгодно.
І мова йшла про лову, чому все звели до ковіду?
Зараз модно тільки ним хворіти?
Па-я не в курсі що таке травниця? Ваша улюблена жовта газета?
Зараз модно тільки ним хворіти?
Пищалка• 21 марта 2025
Ответ дляФайна пані
Слухайте, відчіпіться, айболіт.
Пищалка• 21 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
;
В цій статті конкретно написано, що:
;
В цій статті конкретно написано, що:
Розжувати і запхати в вуха?Це про вас.
Давайте номер телефону поясню. Доктора наук.
Кудлата хмаринка• 21 марта 2025
Ответ дляПищалка
Розжувати і запхати в вуха?Це про вас.
Ви дуже агресивна. Товчете воду в ступі, самі собі протирічите та потім ще й обурюєтесь.
Файна пані• 21 марта 2025
Ответ дляПищалка
Розжувати і запхати в вуха?Це про вас.
Не смішіть. Що ви можете пояснити?
Файна пані• 21 марта 2025
Ответ дляПищалка
Слухайте, відчіпіться, айболіт.
А ви як та курка, день бігаєте за мною, щоб сказати відчепитися))))
Пищалка• 22 марта 2025
Ответ дляФайна пані
Не смішіть. Що ви можете пояснити?
Та да,кому тут пояснювати.
Пищалка• 22 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Не проектуйте на інших свої недоліки.
Первоклашка Я• 23 марта 2025
Ответ дляМагиня
Самому нельзя сделать анализ? Ни одной платной клиники или лаборатории? Может в соседнем городе
Нельзя. Нет лабораторий. Ни одной.
СИНЕВО!!!! Прийди в Ирландию! Умоляю!
Я на лбу нарисую рекламу и буду так ходить по улицам. Только открой хоть одну лабораторию в Ирландии!
СИНЕВО!!!! Прийди в Ирландию! Умоляю!