220В• 21 марта в 01:00

чи везти в школу?

якийсь легкий вірус, бо температура була 1 день 37,5, а так в дитини кашель, мокрий.
були в лікаря. сказала, що запалення/бронхіту нема, але кашель глибокий.
лікування лише сироп від кашлю поки.

завтра в школі похід в кіно. і взагалі дитина б хотіла піти.
але цей кашель. порадьте.

P.S. з понеділка канікул нема
Пищалка• 21 марта в 01:24
Ответ дляПервоклашка Я
Семейный доктор говорит - нет температуры - ведите в школу.

Возражаю ему - сопли, кашель? Отвечает - в школе ВСЕ с соплями и кашлем.

Еще не знаем, как нам жалоба школы аукнется. Тусла на нас теперь дело завела и будет нас проверять. Хорошие родители или забрать ребенка.

У нас заборонили в школах та садках приймати дітей з кашлем.
Аnnеt• 21 марта в 01:24
Ответ дляБойова
При таких підходах, у них колективний імунітет формується на рівні садочку-молодшої школи, тому то швидше, як виключення і не такий і смертельний, просто всі дитячі хвороби проходять у дорослих значно складніше. НЕщодавно десь трапилася історія дівчини, батьки якої ’купили всі щеплення’ і вона в дорослому віці захворіла на кір, знімала свій стан щодня, виглядало вражаюче, але вижила, все ок.
нет никакого коллективного иммунитета при ветрянке. при ветрянке иммунитет нестерильный.
Бойова• 21 марта в 01:29
Ответ дляАnnеt
Не сильна в медицині, але

Нестерильний імунітет (премуніція) — стан несприйнятливості організму до інфекції, зумовлений наявністю в ньому живого збудника і зникненням імунітету після його знешкодження

а далі

Одужання від первинної інфекції вітряної віспи зазвичай забезпечує імунітет на все життя. У інших здорових людей повторна поява вітряної віспи є рідкістю.
Первоклашка Я• 21 марта в 01:29
Ответ дляАnnеt
Я в родительском чатике класса создала опрос: дорогие мамочки, в школе эпидемия ветрянки, давайте проявим взаимозаботу: давайте ответим, чтобы понимать какая у нас ситуация в классе: - у ребенка прививка, ребенок уже болел, ребенок еще не болел ветрянкой.

Мой пост в чатике снесли.
Стопясят раз обсуждала• 21 марта в 01:32
Ответ для220В
у вівторок 37’5
але кашель почався з неділі. і вона при тому до вечора понеділка себе добре почувала.
від вчора також почувається добре.
сидить від самого ранку до вечора в мультиках, бо в мене зараз завал на роботі
Странно что началось с кашля, а только на 3 день появилась т-ра.
Автор, только Вы слышите кашель. У меня один их детей часто болеющий бронхитам. И для меня глубокий кашель это ближе к бронхиту.
Если надумаете отпускать в кинотеатр, дайте бутылку воды, чтобы если закашляется мог попытаться заглушить кашель. Есть конечно такое прокатит.
Бойова• 21 марта в 01:35
Ответ дляПервоклашка Я

Мой пост в чатике снесли.
Моя донька умудрилася нормально так проходити в садочок, школу, пережити там всі епідемії і не захворіти, я вже задумалася про щеплення. ПОтім літо, їде в село, у дідуся щось висипає, через тиждень з´ясовуємо по фото, що оперізуючий герпес. Дарма я надіялася, що пронесе і в цей раз, тиждень контакту із збудником не пройшов мимо. Вітрянка, причому так жорстка, температура, висипи були - дивитися страшно, як гори, ось так в 12-ть переховріла не легко, мазюкала, чим могла, щоб не чесалося і не залишити шрами.
Якби мені час назад і знати про таке, я б водила в гості до тих, хто хворів вітрянкою, щоб перенести все це в садіковому віці, а не в 12-ть. Окрім неї ніхто більше не захворів, всі інши хворіли в дитинстві вітрянкою. ТОму тут тричі подумати варто.
Первоклашка Я• 21 марта в 01:40
Ответ дляБойова
У ребенка прививка. А вот папа у нас в свои 63 заболел и думал что умрет.
Бойова• 21 марта в 01:43
Ответ дляПервоклашка Я
Нажаль з людьми у віці це проблема, у нас дідусь переніс оперізуючий герпес, тато і свекор і всі у віці 60+, всі хворіли вітрянкою, добре, що вчасно почали лікування і пройшло без наслідків, але у всіх трьох випадках причиною було зниження імунітету, стрес.
Слухи-руки не распускаю• 21 марта в 01:53
Ответ дляБойова
Мабуть таким чином швидше набувається колективний імунітет, думала про це, але це якось не гуманно, моя почувалася слабою, пройшла пів дороги від поліклініки, стала й сказал, що немає сил, не уявляю в такому стані в школі (по мірках Ірландії фігня і мабуть потрібно було б йти). Коли шмарклі, просто кашлі (я кашляла три тижні майже після вірусу малої, слідом за нею захворіла), ну то така справа.
Ми були у Франції. Після приступу астми дає на цей день (і тільки цей день!) довідку тільки лікарня, тобто кожного разу треба туди їхати та чекати у черзі з дітьми температурою, кашлем, соплями і це годинами. А в дитини все часто починається з приступу і потім вже він на небулайзері чи якщо не робити все правильно- в лікарні з пневмонією. Тому я зразу все роблю сама, і тиждень- дитина у нормі. А там так не варіант, кожного дня не в школі- то прогул. Далі може і поліція прийти, і зі школи цієї відрахувати. Тобто тому всі і ходять не здорові до шкіл.
Слухи-руки не распускаю• 21 марта в 01:57
Ответ дляБойова
В нас педіатр дитини перехворіла страшно вітрянкою декілька років тому. До того у дитинстві хворіла. І взагалі вона так точно у колективі і вакцинованих, і перехворівших. Але
Бойова• 21 марта в 02:01
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
У нас в школі (Київ) сьогодні написали, що мол понад 5-ть запізнень за рік вважається систематичним і школа не дасть якісь там рекомендації, хотіла заперечити, потім плюнула. Справа в тому, що школа в центрі, діти їдуть з усіх кінців міста і передмістя, особлива тема, це доїхати після тривоги, потім плюнула на це діло.
Прочитала вашу історію, то у нас квіточки в порівнянні. Здоров´я вашій дитині, у мене двоє алергків, це капець, старший все дитинство після любого вірусу ’свистів’, це переріс, але алергія майже 6ть місяців в рік, приходиться сидіти на гормональних назонексах і т.д.
Слухи-руки не распускаю• 21 марта в 02:09
Ответ дляБойова
Син зараз у Києві ходить у школу по індивідуальному розкладу ( він на інвалідності). Взагалі не треба довідок, просто сповіщаю вчителів чи буде, чи ні. Окремий розклад, один на один з вчителем.
Мій саме по астмі на симбикорті як основному, моментазон теж використовує. Вже 8 років на кортикостероїдах... Вашим діткам теж здоров´я та легкого сезону, щоб легко перенесли... Так, закордоном в багатьох країнах практично неможливо прогуляти чи запізнитись без неприємних караючих наслідків, на жаль.
Ласковая_львица• 21 марта в 05:38
Ответ дляПервоклашка Я
Заграницей ведут.

Мы пытаемся дома ребенка долечить. На нас школа в Ирландии жалобу в Туслу накатала. Что у ребенка больше 20 дней пропусков. Ребенку 6 лет.

Я переживаю, что воспаление легких пропустим. Ребенок ходит не долеченный. Кашляет с января не переставая, уже 3 месяца. Доктор отказывается дать направление на анализ крови.
Возможно это аллергический кашель. Идите к другому врачу.
КараПузовна• 21 марта в 07:00
ведите если ребенок хочет и нормально себя чувствует.
Файна пані• 21 марта в 07:05
Ответ дляАnnеt
у них там есть запасные дети?
Давайте дивитися правді в очі.
Ті країни, в яких з соплями ходять в школу, не чують антибіотики при першому чихі- більш здорові. У нас треба полічити як мінімум 5-6 препаратів, дома потримати тижні 3.
І практично нема здорових
Але висновки ніхто робити не буде, я знаю
Файна пані• 21 марта в 07:07
Ответ дляПищалка
Так.
Я повірю в діабет після щеплення наприклад. Після вірусу -це фантазії мами
Файна пані• 21 марта в 07:10
Ответ дляПервоклашка Я

Моя з кашлем ходила- теж сімейний лікар сказав ’нема температури-в школу’´; і всі діти й вчителі кашляли. Через тиждень 7-10 всі здорові
Файна пані• 21 марта в 07:14
Ответ дляПищалка
До першої скарги або суду.
Кашель як залишкове явище після орві може бути до 2 тижнів і ніякої загрози не несе для інших. Може бути алергічним.
Яичница с беконом• 21 марта в 07:20
Ответ дляАnnеt
Правила поведения в кинотеатре:
С простудой в кинотеатр лучше не ходить. Своим кашлем вы будете мешать другим зрителям.
И що? Бубочка ж хочет.
оксюморон• 21 марта в 07:20
Ответ дляФайна пані
До першої скарги або суду.
І все, більш ніяким- або залишкове явище, або алергічний )), я якось, коли ще в садочку працювала , виходжу з групи в коридор, а дитина з полиці своєї дістає таблетки( антибіотик), воду і починає пити, теж памʼятаю скандальні батьки, і навіть не зрозуміли в чому суть моєї претензії була))
Я б такое не носила, но продаю• 21 марта в 07:46
Ответ дляПищалка
Ми в Україні, тут медицина на тому рівні ,що за все плати сам,як не будеш мати за що,то твої проблеми. Ось чесно, я на держ.роботі,яку я маю страховку, чи безкоштовне обстеження, правильно, ніяке.
Я рік хворію. Почала з приватних, довго не могли знайти причину.
Як раз знайшли державні лікарі безкоштовно. Багато аналізів безкоштовно здала, обстежень. Але я в Києві, тут є вибір.
Пищалка• 21 марта в 08:14
Ответ дляФайна пані
До першої скарги або суду.
Ні,це рішення було прийнято в громаді на основі статистики мед.закладів,через високі епідеміологічні показники грипу А, плюс випадки корі. Так що ні,скарги і суд безпідставні.
Пищалка• 21 марта в 08:17
Ответ дляФайна пані
Які фантазії?Ви лікар?В сраку такі фантазії, ми всім містом збір цій дитині робили.
Хоч почитайте про наслідки ковіду,який призводить до цукр.діабету.
https://javoriv-rda.gov.ua/uncategorized/pislia-pe...
Стопясят раз обсуждала• 21 марта в 08:38
Ответ дляПищалка
Якщо є довідка лікаря, то керівництво учбового закладу не має права забороняти дитині відвідувати школу.
Файна пані• 21 марта в 08:46
Ответ дляоксюморон
«може бути» - ви не розумієте значення чи навмисне не читаєте?
Таких випадків буде відсотків 20, не більше
Файна пані• 21 марта в 08:48
Ответ дляПищалка
Я читаю спеціальну медичну літературу, а не жовту газету районної адміністрації.
Цукровий діабет не може бути внаслідок, вірус може бути тільки поштовхом.

Пс-Збір-це ваше добровільне діло.
Файна пані• 21 марта в 08:52
Ответ дляПищалка
Тоді це в обмежених часових рамках-на період епідемії грипу, наприклад
Кудлата хмаринка• 21 марта в 09:01
Ответ дляПищалка
Це не наслідки ковіду. Там же ясно написано, що якщо є прихований діабет, то після ковіду він може проявитися. Тому що часто він може роками бути без видимих симптомів (особливо 2 типу).
Магиня• 21 марта в 09:03
Ответ дляПервоклашка Я
Заграницей ведут.

Самому нельзя сделать анализ? Ни одной платной клиники или лаборатории? Может в соседнем городе
Голубка миру• 21 марта в 09:06
Ответ дляФайна пані
Давайте дивитися правді в очі.
І практично нема здорових
Где нет здоровых детей? В Украине?