Не гоню• 21 марта в 20:22

Щось здоровʼя геть ні до чорта…

Я до вас так, пожалітися… Коротше, справи такі. Почався в мене гіпертериоз. А дізналася я про це так, що в мене стався приступ аритмії. Тривав десь хвилин 40, серце взагалі билось хаотично. Налякалася я капець як. Приїхала швидка, зробили укольчика, і кажуть, іди перевіряйся, чого нічого не робиш. Я пішла. А поки сдавала аналізи, навалилося все й одразу. В спокої пульс може бути то 68, то 128, тиск то 95/70, то 130/90, екстрасистоли кожен день відчуваю, а вони взагалі лякають, пітливість висока і вдень і вночі, вночі взагалі буває так, що дві футболки міняю, руки трусяться, панічні атаки, тривога постійно, інколи настільки, що не можу впоратися, аж плакати хочеться. Пройшла УЗД щитовидки, там знайшли вузол (tirads 3), купу аналізів, за якими і поставили гіпертериоз, обстежилась у кардіолога, знайшли недостатність клапанів, але нічого критичного. А мені хріново капець. До цих перепадів неможливо звикнути. Бета-блокатори не працюють, як треба через постійні коливання пульсу і тиску, нічого не призначити, не полегшити стан. От зараз пишу, а в мене тиск 114/92, і пульс падає, 69,67,65… Буває таке, що чим вище тиск, тим рідше пульс. І тоді геть хріново стає. Якийсь триндець… в кого таке було, відгукніться, як впоралися? Бо воно зводить з розуму просто…
Ніка Найз• 21 марта в 20:23
Сейчас тут быстро помогут! Всю историю выложили!
Ніка Найз• 21 марта в 20:24
Совьетчица это главнейший пункт телемедицины!
Кривая спроса• 21 марта в 20:25
Автор. Тирозол теперь ваш друг!
автор Не гоню • 21 марта в 20:25
Ответ дляНіка Найз
А куди мені написати? Може в когось є подружки, яким таке цікаво послухати, чи мама, яка пожаліє і підтримає. Чи чоловік, який вислухає? То не мій випадок.
Ніка Найз• 21 марта в 20:25
Найдите нормального кардиолога! Отвалите ему бабла и забудьте про сердце!
Ніка Найз• 21 марта в 20:25
Ответ дляНе гоню
Ну разве что поговорить! Это да! Это мы можем!
So_so• 21 марта в 20:25
Сходите к психиатру
автор Не гоню • 21 марта в 20:25
Ответ дляКривая спроса
Автор. Тирозол теперь ваш друг!
Чомусь не призначають…кажуть, спостерігаємо. А я, бляха, вже не можу спостерігати
Кривая спроса• 21 марта в 20:26
Бетаблокаторы я не принимала. Тирозол потом ремиссия . Прошли. Знаем эту песню
Кривая спроса• 21 марта в 20:26
Ответ дляНе гоню
Автор. Какой ттг? Т3 и т4???
Алина-1240• 21 марта в 20:28
Фигушки вылечите)))у меня подобное,ток клапана в сердце норм и тиреотоксикоза нет
автор Не гоню • 21 марта в 20:28
Ответ дляКривая спроса
Автор. Какой ттг? Т3 и т4???
От тут весь прикол. Одночасно підвищений і ТТГ і Т3, Т4 в нормі. антитіла до ТТГ-3,35Мо/л, ТТГ - 4,19 мкМо/мл; Т4-1,33 нг/дл; Т3-5,26 пг/дл.
Деловитая• 21 марта в 20:29
В вас були симптоми по щитоподібної?
автор Не гоню • 21 марта в 20:30
Ответ дляДеловитая
В вас були симптоми по щитоподібної?
Не знаю, я її останній раз перевіряла 10 років тому, тоді все було ок. А це почалося рік тому. А на початку лютого стало нестерпно, що от аж швидку викликала.
Деловитая• 21 марта в 20:31
Ответ дляНе гоню
Дякую, одужуйте .
автор Не гоню • 21 марта в 20:32
Ответ дляДеловитая
Дякую, одужуйте .
Ох… та хоч би якесь лікування призначили… бо той Фенібут, що виписав ендокринолог, до одного місця
Кривая спроса• 21 марта в 20:34
Ну так а какое лечение?
автор Не гоню • 21 марта в 20:36
Ответ дляКривая спроса
Ну так а какое лечение?
Ніякого по суті, Фенібут, магній Б6, омега 3, Урсофальк…
Попа как у Кардашьян• 21 марта в 20:39
Ответ дляНе гоню
Якщо ні ендокринолог ні кардіолог не виписали вам специфічного лікування, то причина вашого стану не стосується ні щитоподібної ні серцево-судинної системи.
автор Не гоню • 21 марта в 20:41
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В мене взагалі вотум недовіри до ендокринолога. Через те, що вона наполягала, що не можуть бути результати аналізів такими, як у мене. І наполягала, що пересдала у них. Я пересдавала в кількох лабораторіях, тенденція зберігалась однакова, хоч показники і трохи відрізнялися.
9556633• 21 марта в 20:41
Ответ дляНе гоню
И на основании чего вам поставили гипертиеоз??
РокерША• 21 марта в 20:44
Ответ дляНе гоню
Тобто вам виписали фенібут і MgB6 як заспокійливі, вам потрібні нормальні ліки, а не фуфломіцини
автор Не гоню • 21 марта в 20:45
Ответ для9556633
На підставі даних УЗД, збору анамнезу і результатів аналізів.
9556633• 21 марта в 20:46
Ответ дляНе гоню
Гипертиреоз определяется по уровню ТТГ и Т4. У вас нет данных для этого диагноза
автор Не гоню • 21 марта в 20:47
Ответ для9556633
А мені наголошували на рівень Т3 як найбільш активної форми тироксину і антитіл до ТТГ, які в нормі не визначаються. Безліч лікарів, які ведуть блоги, теж про це кажуть і пишуть.
Морковку дай• 21 марта в 21:15
Ответ дляНе гоню
У вас зовсім немає гіпертиреозу. Ви плутаєте щось. Покажіть запис лікаря.
Море_море_я_скучаю• 21 марта в 21:19
Ответ дляНе гоню
Так у вас гипотериоз.. и то, не факт
9556633• 21 марта в 21:29
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так у вас гипотериоз.. и то, не факт
Какой гипотиреозтпри ТТГ больше 4?
автор Не гоню • 21 марта в 21:30
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так у вас гипотериоз.. и то, не факт
На жаль, ні. За умов гіпотеріозу інша клініка і інші результати аналізів.
автор Не гоню • 21 марта в 21:32
Ответ дляМорковку дай
Нажаль, не маю його. Кардіолог узяв висновок, щоб почитати і написати мені свої рекомендації і потім не віддав. Так і лишився в іншій клініці(