Треба підробіток• 22 марта 2025
Щиро заздрю жінкам, які легко змінюють гардероб
Потеплішало і навкруги повно жінок, які одягнені в новий модний одяг. Коли вони встигають його купувати? Взимку я доношую те, що придбала восени або минулорічне, літо то зрозуміло, окремий одяг. А от осінь та весна для мене завжди щоранку головний біль «що вдягнути». Мало того що я набрала вагу і не в чому собі не подобаюсь, так мені і в магазинах нічого не подобається. Ще й половина магазинів закриті, а ті що працюють, то закриваються підчас сирени. Ну як, як оновити гардероб на весну? Одразу скажу, що гроші є, не мільйон, але є
Не любовница• 22 марта 2025
Ответ дляТреба підробіток
Точно не варіант. В театрах зараз холодно. Взимку там не топили, і зараз вони ще не прогрілися.
Я только в воскресенье была в опере в вечернем платье с голой спиной. Почему не топили, там всегда топят.
Треба підробіток
• 22 марта 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Бо ви жирна і одяг сидить погано. Я тоже така, але схудла на 3-5 кг і одразу бачу різницю по посадці
Де ви прочитали, що я жирна? Так, вагу набрала. Раніше була 48 кг, а зараз 55. Хіба це жирна?
Треба підробіток
• 22 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Думаєте, що на всю Україну лише одна опера?
Не любовница• 22 марта 2025
Ответ дляТреба підробіток
А вашу спецом не топят, чтобы никто не ходил на спектакли и актеры болели?)
Треба підробіток
• 22 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
Я худну буду влазити в старий гардероб. По моді я якось остила
Ну я не знаю коли я схудну і взагалі чи схудну, тому не планую до кінця днів ходити в старому. Я розумію, що одяг має бути по розміру, тому зараз куплю на розмір більше ніж раніше, а якщо схудну, то через рік куплю менший розмір. Не вважаю, що треба відмовляти собі в новому одязі через те, що вага трохи більша ніж хотілось би
Та не реву я• 22 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Онлайн еще в конце осени и в конце лета, в распродажу.
Я якщо щось куплю у розпродаж не по сезону, то в наступний сезон вже пропадає бажання його носити
ПазлШредінгера• 22 марта 2025
Це правда проблема. Массмаркет це красиво тільки на красивих молодих дівчатах, високих і струнких. На всіх інших одразу видно це пур кволіті (погана якість тканин і посадки на фігуру). Більшість так і ходить, тому ми звикли і ніби нічого, але коли хочеться гарно виглядати, а не просто прикрити тіло, то це яскраво видно
Слава Українi• 22 марта 2025
Ответ дляНе служанка
Да, так и есть. Все футболки в пределах 300 грн. выходят. Так как у них ещё и постоянно скидка какая-то. То -20, то -30 на все.
Так, я теж на їх сайті періодично пасуся)
Дама с собачкой• 22 марта 2025
Посмотрите массимо
Или, если денег больше, то симбол
Для меня наоборот легко одеться весна-осень
Новый прогулочный костюм, бомбер - это если без притязаний
Брюки/юбка и джемпер / или платье + тот же бомбер
Этот период короткий , много вещей можно не покупать. Потому и обновить их просто
Или, если денег больше, то симбол
Дама с собачкой• 22 марта 2025
Ответ дляПазлШредінгера
Плюс, когда вещь новая, подогнана по фигуре, отпарена
А то что носят ту же зару или резервед на улицах смотрится не очень
Паспортний стіл• 22 марта 2025
Ответ дляТреба підробіток
Совсем худая
Иванка Бур• 22 марта 2025
Ответ дляНе служанка
В Синсее прекрасные джинсы можно найти. Ничем не хуже Манго или Зары. У меня несколько пар есть, 100% хлопок, отличные. У Вайкики футболки покупаю 3-й год хлопковые по 200-250 грн, на сезон то что нужно, прекрасно переносят стирку и тд. Худи, свитшоты неплохие есть, если смотреть на состав ткани. Да и много ещё чего. И возврат без проблем если не подошло. Так что можно найти отличные вещи и в магазинах для среднестатистического человека)
Чоловічі футболки вайкікі це низька якість бавовни. Жіночі речі не подобаються там. Синсей джинси не кожному посадка підходить в тих джинсах
Треба підробіток
• 22 марта 2025
Ответ дляТа не реву я
Тут навіть проблема не в цьому, принаймні для мене. Я віддаю перевагу купляв одразу декількох речей, які точно будуть поєднуватись між собою. Звісно що джинси та базові футболки скоріш за все впишуться, але джинси й не лежать з осені до наступної весни, їх можна і взимку носити
Треба підробіток
• 22 марта 2025
Ответ дляДама с собачкой
Посмотрите массимо
Или, если денег больше, то симбол
Якщо вас читати, то здається легко 👍 А на практиці особисто мені не легко. Массімо в нас закрився ще на початку війни, а Симбол то вже занадто. Та й до війни мені рідко що підходило в Массімо саме через зріст. Скільки разів приміряла в них гарні блузи та сорочки, але все завелике саме в зрості - пройма, виточки, довжина
Треба підробіток
• 22 марта 2025
Ответ дляДама с собачкой
Зару теж можна підібрати по фігурі та відпарити. В них огромезний асортимент, тому при бажанні можна щось знайти, особливо коли це офі-лайн. А не оце отримар-првернув 🤦♀️
Дама с собачкой• 22 марта 2025
Ответ дляТреба підробіток
Шейте. Сейчас в ателье отшивают классные повседневные вещи из отличных тканей. Куда там массимо
Вплоть до джинсов могут отшить или пальто не хуже макс мара из той же ткани
Единственно заморочиться придется, примерки и т.п.
Треба підробіток
• 22 марта 2025
Ответ дляДама с собачкой
Так, це дуже заморочливо і недешево. Щоб ви розуміли, то пошити дитячі штани на змагання 1600 грн без вартості тканини та фурнітури.
Крім того в мене не дуже з уявою і мені важко представити як той чи інший фасон буде на мені сидіти, тобто мені краще одразу приміряти готову річ в магазині і за потреби підігнати під себе в ательє. Через малий зріст я майже все трохи підганяю.