дельта 44• 22 марта 2025

CSD lab за програмою медичних гарантій

Що з лабораторією? Скасовані попередні записи на аналізи за програмою медгарантій (НСЗУ). При спробі перезаписатись жоден із наявних варіантів пунктів, де раніше такі аналізи проводились, не надає можливість це зробити. Пише "лікар не приймає" (описую запис через хелсі).
Може хто знає причину такої ситуації?
Може лабораторія не продовжила договір із НСЗУ?
Чи лабораторія змінила умови запису (не через хелсі, як це було раніше)?
Буду вдячна за інформацію
Петрик• 22 марта 2025
Закрили всі вільні місця, але якщо ви були записані, то вас приймуть, не звертайте увагу на повідомлення про скасування.
автор дельта 44 • 22 марта 2025
Ответ дляПетрик
Не в цьому причина. Зникли дні прийому з відміткою ’0’, якщо всі місця зайняті. Просто червоним ’лікар не приймає’. Можливості записатись нема.
JaSonechko• 22 марта 2025
Проблемы с заходом на хелси через сайт. Через приложение все работало.
Позвоните им, уточните.
Петрик• 22 марта 2025
Ответ длядельта 44
В тому. Закрили місця не тому, що на них записалась люди, а просто їх видалили всі. І програма хелсі автоматично всім, хто вже записався, навіть раніше розіслала повідомлення, що запис скасовано.
автор дельта 44 • 22 марта 2025
Ответ дляПетрик
Можливо. Мабуть, лишиться СИНЕВО лише за програмою медичних гарантій, а згодом і ця лабораторія перестане приймати , бо держава перестане фінансувати.
автор дельта 44 • 22 марта 2025
Ответ дляJaSonechko
Позвоните им, уточните.
Подзвоню в понелельник. Я заходила через через приложение, записатися невозможно. И вчера вечером , и сегодня тоже. Я пишу о лаборатории CSD, к врачам запись как обычно, всё работает.
JaSonechko• 22 марта 2025
Ответ длядельта 44
Я им звонила, но не вчера. Меня предупредили, что проблемы при попытке записаться, если заходить через сайт. Мест нет. Через приложение были
Mama_Mishy• 22 марта 2025
Некоторые клиники перешли работать в helsi24. Попробуйте так
Karbel• 22 марта 2025
Запис в csd відкривається в останній день місяця на наступний, тобто 31 березня відкриється запис на квітень
автор дельта 44 • 22 марта 2025
Ответ дляKarbel
Спасибо
автор дельта 44 • 22 марта 2025
Ответ дляMama_Mishy
Cпасибо, буду знать