Не пью, не курю• 22 марта в 20:22

Почему такая слабость?

Гравіцапа• 22 марта в 20:22
Какая?
Злива інформації• 22 марта в 20:23
Грипп, у врача были?
Скорая помощь• 22 марта в 20:25
Ща, таро кину....
Кредитная• 22 марта в 20:26
Слабкість від чого. У мене Грип В. Я навіть не можу сказати що слабкість. Просто все болить, з носа тече, очі болять, в горлі рани, кашель. І головне - голова розколюється другий день. Навіть вночі погано сплю, бо все болить.
МУСЯкомарова• 22 марта в 20:29
Все що завгодно- низький гемоглобін, бідне харчування, тиск, нервоне
Клевотница• 22 марта в 20:29
хвороба? здати аналізи на ТТГ, залізо, сходити до ендокринолога
Злива інформації• 22 марта в 20:30
Ответ дляКредитная
У врача были, лечитесь? Выздоравливайте
Кредитная• 22 марта в 20:35
Ответ дляЗлива інформації
У врача были, лечитесь? Выздоравливайте
Була. Але він не лікує))
Чебураха з перцем• 22 марта в 20:47
Низкое давление, гемоглобин
Шлях до зірок• 22 марта в 21:57
Зараз сильні магнітні бурі, я вчора ледь прийшла і впала спала з 20.30 до 8 ранку і ніяк встати не могла наче і не лягала.