Дело было давно• 22 марта в 23:36

Друга вагітність та мігрень

Дівчата , питанння до тих хто має мігрені, панічні атаки , але навчився з ними дружити)
Чи щось змінилось під час вагітності , родів , як Ваш стан ? Чи щось змінилось
( погіршилось чи так і залишилось як було до того ). Дякую Вам за відповіді
Латвийские_Номера• 22 марта в 23:48
у меня не совсем мигрени, а частые головные боли, тоже боялась как же буду это терпеть без таблеток, но за беременность ни разу не заболела голова, там же сразу миорелакскнты природные вступают в силу.
Цибулька зла• 22 марта в 23:51
А що приймали до вагітності від мігрені?
автор Дело было давно • 22 марта в 23:54
Ответ дляЛатвийские_Номера
А після того як народили ?
Латвийские_Номера• 22 марта в 23:55
Ответ дляДело было давно
А після того як народили ?
сразу вернулись и в 3 недели ребенку уже начала пить опять таблетки от боли.
автор Дело было давно • 22 марта в 23:55
Ответ дляЦибулька зла
Що я тілько не приймала , нічого не допомагає. Три години, лежу терплю .
Але «тріптани» начебто так називають не приймала
автор Дело было давно • 22 марта в 23:56
Ответ дляЛатвийские_Номера
Колись невропатолог мені сказала : «Після менопаузи стане легше»)
Латвийские_Номера• 22 марта в 23:58
Ответ дляДело было давно
будем ждать)
Руда ліса• 23 марта в 00:01
Ответ дляДело было давно
На жаль,не правда. Після 40 мігрені тільки розпочалися, і клімакс їм не заважає((
Перловая Кашка• 23 марта в 00:02
Ответ дляДело было давно
За 3 години мігрень не проходить. Мабуть, у вас щось інше
автор Дело было давно • 23 марта в 00:23
Ответ дляПерловая Кашка
А через скільки має проходити мігрень?
Цибулька зла• 23 марта в 02:11
Ответ дляРуда ліса
В моєї тітки навпаки після менопаузи пропали головні болі
Цибулька зла• 23 марта в 02:14
Ответ дляДело было давно
Так мігрень знімається триптанами. Якщо це дійсно мігрень. А не кластерний біль чи просто сильний головний біль. Чому не обстежуєтесь? Ще є менструальна мігрень. Це коли мігрень залежить від дня циклу. Точніше на початку місячних або по їх закінченню +/- 2 дні.
Перловая Кашка• 23 марта в 06:39
Ответ дляДело было давно
А через скільки має проходити мігрень?
Якщо не приймати триптани, вона може тривати кілька днів
Наша взяла• 23 марта в 06:45
Переживала тоже, но прошла мигрнь на время беременности. Не помню точно, через сколько началась, но очень скоро (возможно, потому что я второго ребенка грудью не кормила). Сейчас второй 2 года, от усталости мигрени иногда через день буквально(