Десь так, але...• 23 марта в 01:00

Вам теж здається, що війна закінчиться тоді коли ми внутрішньо трансформуємося?

Варто починати з себе. Тема чисто філософського характеру. Порозмірковувати на ніч.
220В• 23 марта в 05:04
Ответ дляДесь так, але...
В кращу версію себе
Через війну я трансформувалася в гіршу версію, як і всі навколо
Янка-угомонись• 23 марта в 05:24
Ні, закінчиться коли москалі виздихають. Не ми то почали, троляко болотяний
ТаПрямТам• 23 марта в 05:40
Ответ дляПез Году Неделя
ми б її росії за газ віддали б
ПС і зауважимо, що у свій час всіх все влаштовувало, на все згодні аби комуналка дешева
Тому поколінню, яке було на все згодне свого часу, зараз найменш за всіх дістається. Живуть собі бабусі-дідусі, на фронт їх ніхто не жене, вчитися і працювати від сирени до сирени їм не треба...
А саме завдяки їх вибору ми в такій ср*ці.
бифидобактерияЖоржик• 23 марта в 06:13
Ответ длядякую аж підскакую
То есть никогда?
Я как-то больше верю в дипломатию, чем в философию
Как можно верить в то чего нет
Сорока-ворона• 23 марта в 06:57
Ответ дляДесь так, але...
В кращу версію себе
Чем дольше война, тем злее, страшнее становится общество.
Вы видите, в кого нас превращают ?
Поэтому, не работает эта теория
Золота орда• 23 марта в 06:59
Ответ дляЯнка-угомонись
Скільки нас, а скільих їх. Ви хоч трошки думайте тією частиною тулуба, в яку їсте.
В нас шансів закінчитися раніше набагато більше
Я тут с краю постою• 23 марта в 07:01
Ответ дляТётя Хрюша
В рашистов или в кого?
Це більше схоже на варіант закінчення війни
Сорока-ворона• 23 марта в 07:06
Ответ дляТоска в носках
Погоджуюсь. Я трансформувалася спочатку фізично, потім внутрішньо і війна для мене закінчилась
Вы уехали?
ПотеряласЯ Я...• 23 марта в 07:07
Ответ дляДесь так, але...
В кращу версію себе
А рашистам не все одно яких українців вбивати, кращу версію чи гірш? Вони дітей безневинних вбивають і стареньких. Якщо та сторона не має нічого людського, то ніяке перевтілення не допоможе.
Сорока-ворона• 23 марта в 07:08
Ответ дляАнтиТроль
Тому що саме наш спосіб мислення та замовчування привів нас туди, де ми зараз є.
Нет, нас тестировали до этого. Длительный процесс.
Когда стало понятно, что мы на все поведемся и будем терпеть, вот тогда и началось.
ПотеряласЯ Я...• 23 марта в 07:17
Ответ дляТаПрямТам
Найменше? Втратити все нажите на старості років, дім , який будував все життя, бачити загиблих від прильоту сусідів, поневірятись по чужим людям, не маючи навіть необхідного, ходити за безкоштовними обідами і знати, що якщо завтра їх не дадуть , то будеш голодувати.
В мене на роботі багато відвідувачів, які евакуювались з зони бойових дій. І повірте, Вам той ад і не снився, який вони пережили і в якому живуть. І це люди, які народились під бомбами фашистів, голодували в ранньому дитинстві і тепер все це знову. Не дай Бог жодному поколінню таке переживати двічі.
Леди Г• 23 марта в 07:29
Ответ дляДесь так, але...
В кращу версію себе
Не знаю что вы имеете в виду под своими умозаключениями, но я думаю что ничего просто так в жизни не происходит. Все для чего-то.
Леди Г• 23 марта в 07:30
Ответ дляТаПрямТам
Удобно все сваливать на кого-то. Правда?
Екатерина27• 23 марта в 07:39
Вы можете хоть пол поменять, хоть уйти в нирвану и стать «лучшей версией себя», что там еще тренеры по личностному росту предлагают… это вообще никак на войну не повлияет. Так что, успокойтесь и живите жизнь
viter33• 23 марта в 07:41
Ответ дляШтора с кисточкой
По-моему, логичнее уже на Нибиру, на Марс нет смысла)
100%Туди Маск за пару років планує припертися(((
Ластоноша• 23 марта в 07:42
На мою кращу версію не розраховуйте, ці високовібраційні судження мене вибішують. Дада, й@нуті рашисти хочуть знищити мою країну саме тому, що я така неідеальна 🤦🤦
Маска-0b9f• 23 марта в 08:10
Ответ дляТаПрямТам
Дійсно,на фронт же не іхніх дітей та внуків відправляють і не вони іх хоронять.Це ж треба таке придумать.
Пасти Ла• 23 марта в 08:13
Пусть наше Правительство перетрансформируется. А то кто-то обещал на стадионе: ’ Далі я сказав, звернувся до Путіна: ’Я готовий стати на коліна, тільки не ставте Україну на коліна’. ’
Техпаспорт на медузу• 23 марта в 08:37
Ні, мені так не здається. Я навіть переконана, що це не так.
Просто каралева• 23 марта в 08:41
Ответ дляТаПрямТам
Наконец-то нашли виноватых, вам в президенты нужно баллотироваться.
Сало не люблю• 23 марта в 08:42
🤢🤮
Позитивна• 23 марта в 08:49
Ответ дляPrervana
Та там уже Маск окуклился. Марс занят
МарсК
АнтиТроль• 23 марта в 09:16
Ответ дляСтильна штучка
Интересно, как это повлияет на желание агрессора нас убить.
Чим впевненішими стаємо ми, тим менш впевнені щодо нас і своїх сил проти нас стають вони. От і весь секрет.
из желе я• 23 марта в 09:19
Ответ дляДесь так, але...
В кращу версію себе
Окончание войны никак не зависит от вашей или нашей трансформации. Война закончится тогда , когда это будет выгодно большим игрокам на политической арене и будет найден приемлемый для них вариант. На вашу трансформацию им глубоко пофиг.
Малинка• 23 марта в 09:22
Ответ дляДесь так, але...
В кращу версію себе
І після цього росіянці перестануть нас вбивати?
Калинові вуста• 23 марта в 09:22
Ответ дляДесь так, але...
В кращу версію себе
Моя краща версія була в 2014 році. Була віра в майбутнє, що раша впаде, що ми розквітнемо, станемо сильними і повернемо свої території втрачені в 2014. Зараз моя версія втомлена, зневірена , на 10 років старша. Втрачена родина , у сенсі великої родини, є бабуся і тітки, брати , сестри які по ту сторону війни. Як це може вплинути на хід війни? Я радію, що одна дитина виїхала і починає будувати життя без війни. І трішки будую варіанти життя далі, але ці варіанти вже без глобальних «ми переможемо, ми повернемо», а все зводиться до того, щоб закінчити все те, що запланували в визначений час для родини і рухатися далі. Так що немає цього.
Калинові вуста• 23 марта в 09:25
Ответ дляя Кукарача
Не в кращу версію, точно. Бо ніхто не поверне рідніх, колишнє життя...
Навраки- ми станемо озлобленішими
У мене є маленька мрія. Щоб ми стали озлобленішими по відношенню до усіх, до ворогів, до «партнерів» і щоб це дало нам поштовх обʼєднатися зсередини країни, щоб ми подолали всі негаразди у нас , та почали розвиток, стали сильними самі і успішними, щоб нам не потрібно було більше на когось там розраховувати. Бо ціна заплачена вже дуже дуже велика
Калинові вуста• 23 марта в 09:28
Ответ дляРокерША
Бляха, чому ми повинні в когось трансформуватись? Чому ми не можем просто жити, як звичайні люди. Як італійці, наприклад, французи. В них не вимагають в когось трансформуватись, люди живуть своє єдине найкраще життя. Йохана русня!
У них немає сусідів, які мріють їх знищити, а у нас є((( це як в багатоповерхівках, комусь пощастило з сусідами і роблять ремонти, живуть гарно, а у когось сусіди алкоголики і постійно бруд, заливають гімном і шум. Нам не пощастило (
Фокус-Покус• 23 марта в 09:37
я уверена в том, что наличие конфликта, вообще, напрямую зависит от того что ’у нас’ внутри. Чем больше нас с негативом внутри, тем масштабнее конфликт. Так же, как зависимость возможности заражения вирусом от так называемой ’вирусной нагрузки’ на организм.

Когда закончится... ’когда трансформируемся’ - это один из вариантов, надеюсь не единственный
Свекруня• 23 марта в 09:39
Ответ дляДесь так, але...
В кращу версію себе
У нас йде війна, бо ми погана версія? Серйозно?