Барабасиха• сегодня в 08:43

В будинках без опалення не вимикають світло - Серйозно?

Ви правда в це вірите?
Вже в другій темі мені доказують, що у нас світло цілодобово!!!!

Світло 3 години на добу.
Тепла немає взагалі і до кінця сезону точно
Советничаю тут• 2 часа назад
Ответ дляПокращена
Автор, у нас ни света, ни отопления, а позавчера ещё и затопило квартиру… лопнули трубы на техническом этаже.. затопило кучу квартир..
Лесной
У свекра на Матеюка вже днів 5 є опалення
Покращена• 2 часа назад
Ответ дляСоветничаю тут
У нас какой-то дом «особенный».. никогда ничего нет.. лесной проспект
Цветов Мне срочно• 2 часа назад
Ответ дляСоветничаю тут
І всю ніч було?
Ні, до пʼятої чи пʼятої тридцять. В квартирі 8-10*, ми також від єврореконструкціі. Коли дають світло, включаю два обігрівачі, шоб нагріти квартиру до 13-15*
Сиамская сороконожка• 2 часа назад
Ответ дляБоневтікла
Не выключают. Левый. Мы в списке домов без отопления до весны 🤷‍♀️
Сегодня приедут обогреватели. Пока 10 градусов 🤷‍♀️ Но думаю светом нас будут баловать не долго, до очередного обстрела.
У меня частный сектор, двухконтурный котёл. Есть зарядная станция, но, как оказалось, при сильном морозе, когда холодно в доме, зарядная станция не работает. Так температура была от 3 ( в ванной) до 9 ( в самой тёплой комнате). Спим одетые. Естественно когда нет света, нет и горячей воды. На этот случай купили влажные салфетки. Жду тёплую весну!
Снідаю авокадо• 2 часа назад
У моей подруги на Печерске (Киев) воду с батарей слили ещё числа 10 января. Свет отключают как у всех.
Советничаю тут• 2 часа назад
Ответ дляСиамская сороконожка
Може іншу станцію купити? Або інвертор? В приватному будинку точно має бути вихід з ситуації
ЛюблюДевчонок• 2 часа назад
Ответ дляБоневтікла
Обігрівачі палять фази у щитових. Будьте обережні. Мережа на них не розрахована.
У нас фазу вибило у будинку, частина квартир без електрики зовсім.
А будинок 2004 року, з електроплитами, тобто два звичайних обігрівачі мав би витримувати.
Сиамская сороконожка• 2 часа назад
Ответ дляСоветничаю тут
Зараз такі ціни, не потяну. У 2024 році купляли комплект (зарядка +акумулятор)24 000 було.
Менее Более• 2 часа назад
Ответ дляСосиска_Втесте
Отключают, но меньше, только вот после сегодняшнего обстрела не уверена что и дальше так будет. Это этой гребаной Троещине такие поблажки были, что очень долго у них был свет круглосуточно, причем и в домах с отоплением
Не хвилюйтеся так, на грьобаній Троєщині досі є будинки без опалення і світла
Радійте
Петриківна• 2 часа назад
В квартирі автономне опалення,світла ось стільки на добу,це на сьогодні,але ще можуть зробити менше.Вчора за добу було сумарно 5 годин світла.
Київська область,Богуслав
Чекаю з жахом,що світла не буде взагалі тижнями і місяцями,бо обстрілів ще буде багато.
Советничаю тут• 2 часа назад
Ответ дляПетриківна
Київська область,Богуслав
Ви ще не придумали яким чином залишати увімкненим ваш котел?
Ашотакоя• 2 часа назад
Ответ дляСосиска_Втесте
с такими співвітчизниками і ворогів не треба. Перегризуть горло за те, що в сусіда трава зеленіша(((
Як ухурделю• 2 часа назад
Ответ дляШеллар
Обіцянок влади вистачить на всіх, тому вірю в протилежне, що по факту такі будинки теж відключають.
Такого брехливого ворья Украина за всю историю свою не видела, это просто трэш!
Грибной_Дождик• 2 часа назад
Ответ дляСоветничаю тут
Чим вам Троєщина не вгодила? Що ви така зла з самого ранку?
Логічно, що людей стравлюють цими несправедливими вимкненнями, боякщо десььдобавили, тодесь убавили. А я не хочу ділитись з будь ким. Теж електро будинок, але передмістя столиці, і живимося від тец голосіївської, томуми не підпадаєтґмо під ці пільги, але світло у нас щабирають, шоб віддати іншим.
Звісно що буду також злою.
Грибной_Дождик• 2 часа назад
Ответ дляАшотакоя
Ви ж ррщумієте, що иі шо зі світлом топитимуть ща продовження війни і ми сидітимемо бещ світла ще довше, бо їм в комфорті воювати трохи легше. Томуякщо вимикатт, товсім однаково, щоб трохи охолов патріотизм.
Бринзолетта• 2 часа назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Свет есть , тепла нет, Левый берег
у нас наоборот, отопление и горячая вода есть, а свет 4 часа ночью и пару-тройку часов днем
Тантрический кекс• 2 часа назад
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну наконец-то уже не Буковель а гребаная Троещина свет у киевлян крадет
Залетна Я тут• 2 часа назад
Нічого,після опалювального сезону піднімуть ціну вдвічі і буде більше світла.
Бринзолетта• 2 часа назад
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
они оба регулярно позорятся.
Нашли в капусте• 2 часа назад
Ответ дляПокращена
Лесной
Прочитала, що у вас проспект лісовий. А який номер будинку?
Брюльтик• 2 часа назад
У мами не було опалення два тижні - світло не вимикали. Подруга на Соцмісті живе, теж не вимикають, але там не всім - в неї не вимикають, в когось вимикають, але графік не жорсткий.
Я теж на Лівому можу сказати, що графік не жорсткий, більше годин коли світло є ніж немає, вчора сумарно за добу світло було 17 годин, опалення є. Насолоджуюсь тим що є, бо хто знає, що буде.
Пустощі-веселощі• 2 часа назад
У нас отопления нет с 9.01.и только несколько дней назад подключили свет на постоянку. Думаю не на долго, чтобы нагрелись немного.
Петриківна• 2 часа назад
Ответ дляСоветничаю тут
Не бачу сенсу купувати за дурні гроші екофлоу, якщо його не буде де заряджати.
Ашотакоя• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
та вимикають вже на Трої, не переживайте так. Був період, що не вимикали коли опалення не було і то тільки домам повністю на електриці, там де газ вимикали навіть за відсутності опалення. Ми самі сиділи 3 доби без опалення та світла, бо якась фігня згоріла в підстанції. То мені треба було ненавидіти людей з сусідніх домів, що вони зі світлом чи як?
Забула що?• 1 час назад
Нам перестали вимикати, бо повибивало всі вікна і відключено газ і опалення. Пожаліли мабуть
задумчивая мордочка• 54 минуты назад
У меня действительно меньше стали выключать вот уже несколько дней как, но я оставляла много жалоб везде
задумчивая мордочка• 52 минуты назад
Но лучше б вернули отопление и горячую воду. Холодно
Червона рута• 15 минут назад
тільки у тих кто був від тец еврореконструкция, а це більшістю старі будинки с газом і толку ім від світла тя стара проводка не розрахована .що вони всі врублять обігрів і тому у ним пожежі і фази горять. краще б їх замість нас до позняківської котельні перемкнули, а нас 25-ти поверхівки (осокорки-нові позняки) не вимикали т.я у нас можна все врубати без проблем велика вхідна мощность в квартиру заведена, але в нас ні газу,ні води ні тепла без світла