БлинчикБезСметанки• 24 марта 2025

Порахувала 20 останніх тем і з них тільки дві на українській мові.

Давно не була , зайшла і здивувалася.
Навіть ракети нічому не вчать.
Тільки не треба мені про російську в окопах.
Magnifique_• 24 марта 2025
Ответ дляsymbol
Так, це Статуя Свободи, яка стоїть в Парижі, чи Ейфелеву вежу ви не помітили?
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 24 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Так ви про форуми питали. Так, румунська але у приватному та побутовому спілкуванні можно використовувати будь-яку. Ми ж про це чи ні?
Примусу спілкуватися між собою державною нема. Вони знають і англійську. А Українці які сюди приїхали спілкуються російською та українською між собою. І нікому нема справи до цього і до них.
Ну вот кацапия нападёт на Румынию .выйдут на площади кацапы -новоросы румынские и манкурты.тогда поговорить можно будет про примуси и про ’нікому справи нема’
Дождливая• 24 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Жесть……ламати
Жесть це ляскати собі по лобу, маючи дуже туманні знання.
’Ляскати’ теж в словнику можете подивитись.
осспаді, такі ж вчені тут сидять, дорікають
symbol• 24 марта 2025
Ответ дляАлиса Куклачёва
Я розумію, це ви з bateau mouche фотографували, але хто цей зеленкуватий незнайомець? Бо статуй там вистачає
Я не знаю, що за зелені чоловічки вам ввижаються
Mira29-c3c3• 24 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
І форуми і спілкування усе румунською .
І про будь -яку не потрібно .немає там будь -якої .є романія маре
symbol• 24 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 24 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Це адміни так спілкуються?
І кому це вони адресували ?
Elmyska• 24 марта 2025
Большинство тех, кто переходил на мову, на долго не хватило. Видимо все таки проблемы с челюстью. Не смогли норм выучить и заговорить, только извещение было , попиталися, але не змігли))
Magnifique_• 24 марта 2025
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...
symbol• 24 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
невпопад разом пишеться…
Magnifique_• 24 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Це адміни так спілкуються?
І кому це вони адресували ?
Прочтите топовые темы в подразделе Советчица Кидстафф
Magnifique_• 24 марта 2025
Ответ дляsymbol
невпопад разом пишеться…
Вот и хорошо ))
Mira29-c3c3• 24 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
А кому це адміни адресували ?
Elmyska• 24 марта 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
А сколько вам лет????
КАК вы жили в Украине и не выучили Язык до этого???

Меня абсолютно устраивает, что люди на каком хотят - на таком и говорят. Меня ОЧЕНЬ удивляет, что есть те, кто типа «не знает» язык.
А КАК вы в школе учились??? В школах с русским языком обучения и то украинский с первого класса.
Четвертый год учат, и выучить не могут)) А за их детей, вообще молчу, особенно у тех,у кого детям 3-4 года (им тоже нужно время)
frumoasa17• 24 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
І форуми і спілкування усе румунською .
Угорське меншинтство вже забули? Яке і у парламенті представлено, і має регіональну мову. В деяких поселеннях можуть і румунської не знати.
Я особисто знаю українців, які йдуть по вулиці, сидять десь і між собою українською. Ніхто їм не говорить, що переходьте на державну, не цькують. Де треба викручуються англійською.
Magnifique_• 24 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
А кому це адміни адресували ?
Я должна для вас топовую тему перелопатить? Вы тут завсегдатай. Изучайте.
Mira29-c3c3• 24 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Ну для чогось ви їх процитували .Для чого ?
Magnifique_• 24 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
А почему их нельзя цитировать?
symbol• 24 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 24 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
А почему их нельзя цитировать?
Можна .але що вони хотіли цим сказати ? Як і ви .
Magnifique_• 24 марта 2025
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...
Magnifique_• 24 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Запитайте в них , якщо не зрозумiли буквально
symbol• 24 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 24 марта 2025
Ответ дляsymbol
Ну невже не зрозуміло, що майбутнє є у монолітної україномовної України з власним ВПК і військовими союзами з іншими країнами- національної держави, а не толерантної, нейтральної, двомовної і бла-бла-бла. «Ну це ж було вже», ми не Швейцарія, у нас інші географічні та історичні умови
Які саме інші краіни бажають бачити Украіну в союзниках?
Аврора-оранж• 24 марта 2025
Ответ дляsymbol
А для успішних переговорів українці повинні бути за російську мову?
Я считаю, что украинцы, если мы хотим мира, должны быть предельно деликатны.
Давайте помолчим, каждый на своем языке.
Маска-0b9f• 24 марта 2025
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...
Magnifique_• 24 марта 2025
Ответ дляsymbol
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 24 марта 2025
Ответ дляnikolayev
)))) если украинцы деликатно помолчат у себя в,Украине.кацапьё вылезет из Украины и перестанет бомбы бросать?))))
Или украинцам у себя в стране в принципе умолкнуть нужно?)))
symbol• 24 марта 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Вивчайте https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Список_безпекових_...
Mira29-c3c3• 24 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Ну посил такий