БлинчикБезСметанки• 24 марта в 07:21
Порахувала 20 останніх тем і з них тільки дві на українській мові.
Давно не була , зайшла і здивувалася.
Навіть ракети нічому не вчать.
Тільки не треба мені про російську в окопах.
Навіть ракети нічому не вчать.

Ответ дляИрина-bbd0
Так отпустили бы прошлое.но кацапьё прилезло и вцепилось пастью своей гнилой!
Это совсем другая история.
https://www.facebook.com/reel/895536825738044

Ирина-bbd0• 24 марта в 13:53
Ответ дляnikolayev
Удалено администрацией...
В каком международье?)))))
Как хочется кацапам со свежим сурковым?))))))
И во всех странах один и тот же вой про ущемленных)))))

Mira29-c3c3• 24 марта в 13:55
Ответ дляfrumoasa17
Так місцеві не зобов´язані її знати, але є україномовні, які виїхали і з ними українською, коли зустрічаємося. Я застосую мови в залежності, де я і з ким. Що не так?
На румунських форумах якою мовою пишуть ?
ПС ви поліглот ?

Mira29-c3c3• 24 марта в 13:58
Ответ дляnikolayev
Зря вы сейчас конфликт раздуваете, когда идут переговоры.
Иду жаловаться на тему, попрошу, чтоб закрыли.
Перепрошую,а що з цією темою не так?

Ирина-bbd0• 24 марта в 13:59
Ответ дляfrumoasa17
Зато все желающие обязаны))))
Кстати зачем.если язык так не важен? Или это в Украине должно быть не важным.а в других странах обязательным)))))
А тут можно было просто приехать по распределению.пожениться или прибежать на сытную кормовую базу?))))

Mira29-c3c3• 24 марта в 14:00
Ответ дляnikolayev
Очередной мовный срач. Это далеко от мира.
Якого ? Руського?
Я не бачу ніякого срачу.
Чому людина в своїй країні не може про це поговорити ?
Я не бачу ніякого срачу.

frumoasa17• 24 марта в 14:00
Ответ дляMira29-c3c3
ПС ви поліглот ?
Здебільшого румунська, але бачила і англійську і угорську, мабуть від представників меншин.

Ирина-bbd0• 24 марта в 14:00
Ответ дляnikolayev
Я раздуваю или кацапы с сурковыми?))))

Ответ дляMagnifique_
Искоренение провоцирует протест.
А в 90-х украинство действительно было на высоком уровне и без принуждения - преподавание на украинском в школах, такие новые предметы как украинознавство и этнография. ТерриторияА и Словянский базар, Вiд серця до серця и т.д.
Сериалы на комерческом ICTV и гос УТ1, УТ2 дублировались на чистом украинском
Ну и объективности ради, до распада СССР никто украинский в Украине не отменял -гос телеканалы, радио, вывески на магазинах
Ну так, а потім расєя відʼїлась на американських окорочках, ціна на нафту полізла вверх і вони схаменулися, як це так, закинули Яника і десанти російських співаків, акторів тощо. А ви і вам подібні продовжуєте в цьому допомагати

Ирина-bbd0• 24 марта в 14:04
Ответ дляnikolayev
Нашли время поговорити.
А что там на переговорах сакрального? Кацапы в 24 часа улезут все из Украины и перестанут бомбы бросать?)))
И это...на переговорах будут делегациям мовную темы с советчицы показывать и разбирать?))))))

Magnifique_• 24 марта в 14:05
Ответ дляsymbol
При чем здесь я и кто мешает выучить , говорить и писать на украинском?

Алиса Куклачёва• 24 марта в 14:05
Ответ дляsymbol
Вибачте, це в вас Статуя Свободи на аватарці?

катерина12009• 24 марта в 14:06
Я за свободу спілкування. Але мене дивують порадниці які розмовляють російською але так радєють за украінську

Mira29-c3c3• 24 марта в 14:06
Ответ дляfrumoasa17
Здебільшого ?
Та там кругом лунає румунська .

Magnifique_• 24 марта в 14:07
Ответ дляsymbol
Мені ніхто, іншим - інертність, лінь, комплекси, вата в голові, може ще якісь причини
Ну так им и напишите об этом.

Алиса Куклачёва• 24 марта в 14:08
Ответ дляsymbol
Так, це Статуя Свободи, яка стоїть в Парижі, чи Ейфелеву вежу ви не помітили?
Дуже незвичний ракурс.

Алиса Куклачёва• 24 марта в 14:10
Ответ дляsymbol
А можна дізнатись, яка саме скульптура вас надихає, чи це надто особисте запитання?

frumoasa17• 24 марта в 14:12
Ответ дляMira29-c3c3
Здебільшого ?
Та там кругом лунає румунська .
Так ви про форуми питали. Так, румунська але у приватному та побутовому спілкуванні можно використовувати будь-яку. Ми ж про це чи ні?
Примусу спілкуватися між собою державною нема. Вони знають і англійську. А Українці які сюди приїхали спілкуються російською та українською між собою. І нікому нема справи до цього і до них.

Ирина-bbd0• 24 марта в 14:12
Ответ дляMira29-c3c3
Здебільшого ?
Та там кругом лунає румунська .
Это так удобно не замечать))))))
Сдав обязательные экзамены .будучи этническими румынами. Но зачем-то украинцам рассказывать как им нужно в,своей стране не обращать внимание на ’молоко матери’)))))

Алиса Куклачёва• 24 марта в 14:13
Ответ дляsymbol
Обидві
Я розумію, це ви з bateau mouche фотографували, але хто цей зеленкуватий незнайомець? Бо статуй там вистачає