Та никада в жизни• 24 марта в 11:43
На каких сайтах заказываете семена?
Важно: всхожесть-цена-соответсвие сорту.
Покупаю семена овощей, цветов, зелени.
Божа кульбабка• 24 марта в 11:48
в Фейсбуці. Овочі - оброблене насіння з проф. пакетів, що люди поштучно продають. Дуже гарно все проростає.
Насіння квітів і зелень - в звичайному магазині- супермаркеті.
Капитошечка• 24 марта в 13:19
Ось тут
Точніше, в їх офлайн магазинах купуємо, бо вони поряд. Все, що брали того року в них - дуже гарні врожаї та відповідає якості. Вони є в тік-тоці, багато корисних порад дають - так мій тато про них дізнався. Правда, в гуглкартах накручують собі відгуки, за це їх не дуже люблю, але в іншому все ок)
Капитошечка• 24 марта в 13:19
Агромаркет - теж мали справу. Один пакет з насінням прислали взагалі пустим, добре, що недорого коштувало. Але осадочок залишився... плюс вартість доставки така, наче з-за кордону замовляєш