Тріль підпільний• Изменено сегодня в 13:45
Питання до дівчат, які в Німеччині. Аусбільдунг. Чи варто в моєму випадку?
Мені скоро 44, робота ця однозначно подобається, прямо мрія моя. Знаю, бо зараз роблю бундесфрайвілліга рік на такій роботі. Я точно впораюся з навчанням. І, скоріше за все, знайду місце. Країна мені подобається, і, якби була можливість, я б тут залишилася, навіть незважаючи на те, куди ця країна зараз рухається.
Стримує мене одне - мій вік. Я закінчу трирічний аусбільдунг в 47 років. Після 45 вимоги міграційної по зарплаті 4600 з хвостиком на місяць. Це абсолютно нереально з цією професією і в моїй землі, навіть для німців з більшістю професій нереально. І я боюся, що міграційна після навчання скажу ’чюууууус, ви не виконуєте вимоги по з.п. для переходу на робочій параграф’. З іншого боку, якби знати що роки по 24 параграфу зарахують, хай навіть з коефіцієнтом 0,5, для Niederlassungserlaubnis, то можна було б ризикнути. Також всі постійно розказують що відмінять ці нереалістичні умови переходу для 45+. З одного боку хочеться, з іншого боюся що витрачу три роки, докладу великих зусиль. І мене в результаті звідси попросять
Може хтось стоїть чи стояв перед таким вибором і може поділитися своїми думками
Тут надолго• сегодня в 13:46
І я кажу що відмінять ці нереалістичні вимоги. Цифра видумана абсолютно. Відмінять пізніше по любому. Мені 41 якщо що 😁
Тріль підпільний
• сегодня в 13:49
Ответ дляТут надолго
Та у вас ще є час, з мого досвіду: одна й та сама міграційна видала людині в 42 18 б без проблем, а в 44 вже тягнула до 45 і написала ’не виконуєте вимоги по з.п.’ при тіх самих вводних. Це я вже стара ондатра, ви ще встигаєте вивчитися і роботу знайти
Тут надолго• сегодня в 13:51
Ответ дляТріль підпільний
Я саме зараз сиджу на роботі і вчитись не сбираюсь більше) хвате.
А ви не підстелите соломку усюди, і все не передбачите. Тобто ви ніяк не можете знати що буде через три роки коли ви його закінчите.
«Роби що треба, і будь як буде». Живу за цією формулою
Тріль підпільний
• сегодня в 13:56
Ответ дляТут надолго
Так от питання чи воно треба і чи отримаю я в результаті бажане. В цій країні мене приваблює саме можливість заробляти достатньо цією професією. В Україні я б себе нею навіть не прогодувала. Працювати тут на складі чи на конвеєрі точно не буду. Тому або вкладатися в те, щоб тут лишитися, або їхати далі і спрямовувати на це всі сили. Я розумію що приймати рішення в умовах невизначеності це завжди пальцем в небо
Тут надолго• 2 часа назад
Ответ дляТріль підпільний
Так не має відповіді на ваше питання. Ну ви ж доросла людина і розумієте що ніхто не знає як буде. Скільки ще буде війна, хто прийде до влади тут і так далі. Ви не вплинете на ці фактори. Вам тільки робити своє.
Тріль підпільний
• 2 часа назад
Ответ дляТут надолго
Коротше подам документи на вакантне місце, а там вирішу
та блін, ладно б зусилля. Я ще й по грошах скоріше за все втрачу. А к мене ще й дитина. Бляха, життя мене не готувало до таких рішень
Тут надолго• 2 часа назад
Ответ дляТріль підпільний
Нас всіх не готувало. Просто робіть 😁
Тріль підпільний
• 2 часа назад
Ответ дляТут надолго
Нас всіх не готувало. Просто робіть 😁
Та знаєте, у більшості людей проблема з нерішучість. А у мене по життю інша: я вв´яжуся у щось, а тоді розумію що нахєра воно було треба. Оце теж боюся прийняти поспішне рішення
Бубль Гум)• 2 часа назад
Ответ дляТріль підпільний
Замуж пора вам за немца
Тут надолго• 2 часа назад
Ответ дляТріль підпільний
Хм) ні разу в житті так не думала. Ні про одне рішення. Хоча бувало всяке) але ні про одне не шкодую. Маю надію і ви не пошкодуєте 😁
Тріль підпільний
• 2 часа назад
Ответ дляБубль Гум)
Замуж пора вам за немца
Я хотіла б залишити собі свого українського чоловіка. Тут у мене сумнівів немає
Тріль підпільний
• 2 часа назад
Ответ дляТут надолго
Я колись в кінці 2013 року бізнес замутила. 30 тисяч баксів коштував мені цей безцінний досвід. Хоча вже були знаки що попереду хєрня якась
Бубль Гум)• 2 часа назад
Ответ дляТріль підпільний
Если хотите остаться в Германии, то придётся делать выбор )
Тут надолго• 2 часа назад
Ответ дляТріль підпільний
Так, але все це досвід. Ну не могли ви тоді інакше. Грошових втрат і в мене по життю багато було. Так що тепер? Не робити? Лос гейтс як то кажуть 😁
Тріль підпільний
• 2 часа назад
Ответ дляБубль Гум)
Вже давно зробила
Акуна_Матата• 2 часа назад
Если у вас будет аусбилдунг, то нет никаких требований к зарплате, достаточно обеспечивать себя без пособий, два года работаете и подаетесь на ПМЖ. Если это еще и медицина или детский сад, то вы пойдете по другому параграфу, 19, а не 18
Акуна_Матата• 2 часа назад
С успешно законченным аусбилдунгом, вы получаете ВНЖ и ПМЖ после 2 лет работы по аусбилдунгу, а не по требованиям к 18 параграфу.
Тріль підпільний
• 1 час назад
Ответ дляАкуна_Матата
Все упирається в вік. Для переходу на 18 а як фахкрафт є вимога по з.п. 4600+. Якби не вік я б не сумнівалася
ША! я прийшла!• 1 час назад
Ответ дляТріль підпільний
я вчера думала о том же. Сколько вашему ребенку? В том смысле что по той же профессии.
ША! я прийшла!• 1 час назад
Автор, с вашей решительностью, вам нужно не самой на параграфы... смотреть, а накопить на миграционного адвоката. Получите консультацию, и в итоге вам могут открыться совсем другие параграфы, и даже аусбильдунг вам может оказаться не нужен.
Акуна_Матата• 1 час назад
Ответ дляТріль підпільний
Не упирается. Если у вас законченный аусбилдунг в Германии, то пойдут на уступки, если отрабатываете 2 года плюс пенсионные взносы за 3 года аусбилдунга, то вопрос с пенсионным обеспечением закрыт, у вас есть 60 платежей. Это же не то, что прийти в 47 с иностранным образованием ни с чем.
Бритоножка• 1 час назад
Ответ дляТріль підпільний
А у чоловіка як з сумнівами, анна?
Тріль підпільний
• 1 час назад
Ответ дляБритоножка
А у чоловіка як з сумнівами, анна?
У вашого?
Бритоножка• 53 минуты назад
Ответ дляТріль підпільний
У вашого?
Чого б я вас питала, що у мого чоловіка