Одні думки• 24 марта 2025

Знижена темп-ра тіла - що перевірити?

Окрім гормонів щитоподібної?
Зараз на дієті• 24 марта 2025
А що крім температури непокоїть? Я навіть не знаю, яка в мене температура. Міряю тільки коли за 38.
автор Одні думки • 24 марта 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Швидка втомлюваність. Иноді трохи нудить. Часто болить голова, але не сильно. Шкіра в ’мурахах’.
Тріль!• 24 марта 2025
я смотрю людей тревожные расстройства кроют просто в немеряных количествах - через одну темы про то, чтобы что-то найти, обследовать, лечить... причем реальные жалобы есть у единиц, остальным надо просто найти какую-нибудь цифру и куда-то с ней бежать. Очень жаль, что не к психотерапевтам бегут. Ибо ментально здоровый человек вообще ТТ не меряет пока не заболел.
Тріль!• 24 марта 2025
Ответ дляОдні думки
тт тут вообще не при чем. Прежде всего анемию исключайте - сдавать простой ОАК
Мама Карло• 24 марта 2025
Автор занижена це скільки?
Криниця щастя• 24 марта 2025
Ответ дляТріль!
Так человека беспокоит уже его тт.
Топтунша• 24 марта 2025
У мене моя температура 36,2. Завжди. Якщо 36,6 - це для мене вже підвищена. 37,2 - горю. Втомлености немає, і саме при 36,2 почуваю себе добре)
автор Одні думки • 24 марта 2025
Ответ дляТріль!
Я здам, але думала, що ще здати. Я буквально пару місяців тому здавала ЗАК, гемоглобин був в нормі.
автор Одні думки • 24 марта 2025
Ответ дляМама Карло
Автор занижена це скільки?
35.5-35.8. І при цьому лихоманить (власне, через це я й почала її міряти, бо думала, що вона навпаки підвищується).
автор Одні думки • 24 марта 2025
Ответ дляТоптунша
Ну я б не питала, якби це була моя нормальна темп-ра.
Мамина корзиночка• 24 марта 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Звідки знаєте, що 38?
Мамина корзиночка• 24 марта 2025
Коли вчилась на факі, в нас була дівчина, в неї нормальна темп. була 33 - 34, і нічого - все норм)
nataranha• 24 марта 2025
Щитовидку перевірте
Зараз на дієті• 25 марта 2025
Ответ дляОдні думки
Симптомы більше на низький тиск схожі.
Зараз на дієті• 25 марта 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Звідки знаєте, що 38?
Ознаки простуди, щоки червоні, відчуваю, що піднялася. Я таблетку від температури не п´ю зазвичай до 39, якщо більш-менш нормально почуваюсь , тому міряю.
автор Одні думки • 25 марта 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Симптомы більше на низький тиск схожі.
Тиск мій звичний, не низький.
Вся в кредитах• 02 апреля 2025
Щитовидку