Злива інформації• 25 марта 2025

Самое вкусное блюдо которое вы когда либо кушали?

Апофиозная• 25 марта 2025
Які соба зі стружкою тунця.
люблю_тортики• 25 марта 2025
Пицца.
Слойки с мясом.
Ласкове телятко• 25 марта 2025
Пробовала много всякого. Люблю наши банальные сырники, наполеон, цезарь и шашлык
Дивне створіння• 25 марта 2025
больше всего люблю шашлык
Уравнобешенная• 25 марта 2025
Бабусині пиріжки
Мerida• 25 марта 2025
Не знаю. Первое что пришло в голову - борщик со сметаной, свежий чёрный хлеб, чеснок и сало с прожилками. И компот вишнёвый горячий.
Безпринципова• 25 марта 2025
Борщ червоний, борщ зелений, борщ з квашеної капусти, суп з фрикадельками, картопля пюре з котлетами, картопля в мундирах з оселедцем… Салат з огірків та помідорів зі сметаною і вмочати туди хліб.
Обожнюю просту їжу.
Бадабум• 25 марта 2025
Торты моей подруги, которая делает их профессионально
Скорая помощь• 25 марта 2025
Беляш и капустняк
Маю рацію• 25 марта 2025
Жареная картошечка с кефиром.
И креветки на Ибице, с белой рыбой на шампуре.
НуКаНаКа• 25 марта 2025
Больше всего люблю пюре с котлетой по киевски и оливье. Вот так просто и банально.
Мамин тріль• 25 марта 2025
Пюре, говяжий язык
Холодец , оливье
Сало с чесноком и сладким помидором

Из не простого : ноги краба с растопленным сливочное масло+ чеснок
Улитки,фуа гра
Солянка, том ям
Жареный картофель, чебуреки
Десь так, але...• 25 марта 2025
Молода картопля з бабусиного городу у двох варіаціях, або з домашньою сметаною і кропом або зі шкварками.
Розпарений домашній хліб вмочати у салат з домашніх помідорів і огірків .
Це все влітку. В мене канікули. Ми всі сидимо на вулиці за столом під великими кронами шовковиці.
Сьогодні б мало бути моїй бабусі 89... Ось такі дитячі спогади і найсмачніша їжа. Жодні торти і суші не такі мені смачні
Ніколи більше я не відчувала смаку того розпареного хліба (((
Баррикадница• 25 марта 2025
Бешбармак обожаю
Аннуитет• 25 марта 2025
Бабушкины вареники.
Алена -641f• 25 марта 2025
Чепалгаш

Чеченское блюдо
Простое в продуктах, но какое же оно вкусное!!!
Накладні мюслі• 25 марта 2025
Пастицио, вкуснотище☺️
Если хотите, попробуйте приготовить
https://cookpad.com/ua/recipes/14849631-pastitsio-...
Едимнаморе• 25 марта 2025
Мамині котлетки і пончики. Мої деруни....омномном
Бла бла бла• 25 марта 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Пастицио, вкуснотище☺️
Если хотите, попробуйте приготовить
Почитала, дуже Лазанью нагадує
Мама Карло• 25 марта 2025
Грибная юшка во Львове. Может потому что была очень голодная. А может потому что белые грибы в обычной жизни не ем.
Морковна• 25 марта 2025
Если как в фильме Платформа, единственное блюдо которое я готова есть каждый день (без учета полезности и всего такого), то это был бы стейк рибай (медиум велл)
Аж слюнки потекли, поехать что ли прикупить
Allein74999• 25 марта 2025
Плов, который готовит моя подруга и больше никто.
Котлеты по киевски. Вареники с чернокоркой
ПростоБелка• 25 марта 2025
Все то что бабушка готовила в печи и на печи - куриные супы, пирожки, мясо,картошка. Вкуснее еды не ела нигде и никогда. Живу в Лондоне, была во Франции и др странах,не ела такой вкусный еды.
Дайте подуться• 25 марта 2025
Бограч на Закарпатті це їжа богів! Я із Запоріжжя спеціально туди їду раз на кілька місяців поїсти його ))) і кремзлики ще у них смачні.
Аноним ФЕЯ• 25 марта 2025
Жареная картоха и шаурма)
Ms. Dolly• 25 марта 2025
Ответ дляМорковна
А що не так з корисністю? Ідеальна їжа мʼясо і вершкове масло
Ms. Dolly• 25 марта 2025
Ответ дляМама Карло
Хоч хтось відповів на питання як воно поставлене, а не написав про свої улюблені страви)

А ось я не можу згадати, щоб мені залишилось у памʼяті як особливе.. З цих вихідних - суп з вершками, рибою і креветками у Егерзунді, раніше я не куштувала, хоча чула багато разів, тепер точно буду готувати регулярно.

З кулінарної школи, де щодня готували купу всього смачнезного, найбільше мені в душу запав шніцель, зі свинини і в пані року ще додавали багато пармезану.

З дитинства улюбленою стравою вважала пельмені з майонезом, але зараз значно більше згадую теж молоду картоплю з городу. Взагалі принципово інший смак, ніж те, що зараз можна купити..

Хоч і люблю солодке, але найсмачніше точно не воно.