все по ГОСТу!• 25 марта 2025
Чи може такий годинник МК коштувати 5 тис грн?
Чи може оригінальний годинник Майкл корс коштувати 5тис грн? Продавець каже, що оригінал.
Підкажіть будь ласка, як це перевірити ? І де купити в Україні оригінальний за адекватною ціною ?
Карусель-весель• 25 марта 2025
Те 2 раза когда я смотрела цены на них, обе модели стоили около 150 долл, так что может быть
все по ГОСТу!
• 25 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Це ж Корс, це не Ролекс
чи ви маєте на увазі, що дорого?
Ні, дешево
Бо на ансвері такі моделі дорожчі
все по ГОСТу!
• 25 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Це ж Корс, це не Ролекс
чи ви маєте на увазі, що дорого?
Хоча для мене і Корс дорогувато
Холодная каша• 25 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ні, дешево
Бо на ансвері такі моделі дорожчі
На оригінальному сайті гляньте - звичайна ціна
Нічна ненажера• 25 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ні, дешево
Бо на ансвері такі моделі дорожчі
Боже, та купите оригинал на Jomashop и не парьтесь.
Бджолина королева• 25 марта 2025
Я цю модель купувала як вона тільки вийшла , на скидках десь за 150 дол замість 300, мені виявились завеликі
Пік Антна• 25 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ні, дешево
Бо на ансвері такі моделі дорожчі
Я продала за 4000 минулого року, получивмя мені 3800. Часто знижки на них. Продавець 1000 приклеїв і продає.
Соня-сонятко• 25 марта 2025
Ответ дляМerida
Может посмотреть касио? Миллион моделей, а цена будет вдвое дешевле. Почему тогда корс выбрали?
Тоже за Касио, если эти дорого.
Я только поменяла свои старенькие Касио на новые из за замка. За 20 лет ни каких нареканий и цена доступная.
все по ГОСТу!
• 25 марта 2025
Ответ дляМerida
Да, проверены годами. И выбрать в магазине можно, с примеркой
А в них є схожі моделі і де можна купити?
АдеКВАтная• 25 марта 2025
Ну як оригінал?
МК не виробляють годинники, просто замовляють у китайців брендовані.
В чому сенс такого гаджета, мода?
Всеодно що купити кросовки Mersedes, або куртку Samsung, чи телефон Timberland.
В чому сенс такого гаджета, мода?