Зразу скажу що це не співбесіда в Гугл і не прийом в англійської королеви, але хочеться виглядати нормально. Це єдині мої умовно класичні штани, до них планувалася довга біла сорочка (теж єдина). Сорочці настав капут при пранні. В єдиному магазині біля дому все або спорт/відпочинок або завелике. Джинси вдягати якось не хотілося, але і ці штани в обтяг щось мені сумнівно виглядають....
На ногах будуть класичні білі шкіряні кеди (не спортивна модель)
Результат:
вже голосів:
128 (69.95%)
Не годиться
48 (26.23%)
Нормально
7 (3.83%)
Тиць
Uebersetzerin• 25 марта в 18:33
Смотря для кого.
По-моему мнению, для официальной встречи такое не подходит.
Сніжок Сніжанівна• 25 марта в 18:34
Дуже просто виглядає. Заправитися і одягнути ремінець хоча б.
Uebersetzerin• 25 марта в 18:38
Ответ дляAnnaOst
Для Джобцентра
Тогда не имеет значения)
Вполне нормально
Киев_Елена• 25 марта в 18:44
Ответ дляAnnaOst
Вони не довгі, під тапки нормально. Я просто не хотіла в принципі в джинсах. Краще в них?
Мне в джинсах больше нравится
Wendy Rhoades• 25 марта в 18:47
Ответ дляAnnaOst
Дівчата, це не та зустріч, де тре а приходити в костюмі! Я в останні три роки ходила виключно з каояскою, на дитячий майданчик і на роботу де всім пофіг як я виглядаю. Тому в одязі мене цікавить виключно щоб зручно і не м´ялося
то навіщо питаєте, це ж тільки ви можете знати, в чому вам зручно і що не мнеться)
Йдіть так, може ще доплатять))
У мене була в універі подруга, її запршували на побачення в ресторан, вона казала, що немає що одягнути. І чоловіки все купували. Я завжди дивувалась, як вона не соромилась так казати. Але вона була дуже красива, тому їй мабуть все можна)
Йдіть так, може ще доплатять))