AnnaOst• 25 марта 2025

Це нормальний вигляд для умовно офіційної зустрічі?

Зразу скажу що це не співбесіда в Гугл і не прийом в англійської королеви, але хочеться виглядати нормально. Це єдині мої умовно класичні штани, до них планувалася довга біла сорочка (теж єдина). Сорочці настав капут при пранні. В єдиному магазині біля дому все або спорт/відпочинок або завелике. Джинси вдягати якось не хотілося, але і ці штани в обтяг щось мені сумнівно виглядають....
На ногах будуть класичні білі шкіряні кеди (не спортивна модель)
Результат:
вже голосів: 183
128 (69.95%) Не годиться
48 (26.23%) Нормально
7 (3.83%) Тиць
Uebersetzerin• 25 марта 2025
Смотря для кого.
По-моему мнению, для официальной встречи такое не подходит.
annac• 25 марта 2025
Ну это вообще не официально
Сніжок Сніжанівна• 25 марта 2025
Дуже просто виглядає. Заправитися і одягнути ремінець хоча б.
Sonne8752• 25 марта 2025
Жакета нет?
serebro16-72be• 25 марта 2025
Штаны пойдут а просто кофта нет
Plushaa• 25 марта 2025
Блин, такую фигуру в такое одевать, преступление. Выглядит как из 2005
lus_so• 25 марта 2025
Норм. Тільки гольф заправте і додайте ремінь. Все, що не шкіряні лосини і кроп-топ - нормально.
baton• 25 марта 2025
Мне как то очень не очень
vinika• 25 марта 2025
Чем джинсы не угодили? С белыми тапками уже вроде классика, верх подобрать и Ок
автор AnnaOst • 25 марта 2025
Ответ дляlus_so
Там не передбачено ремінь, я взагалі ношу ці штани тільки з речами нижче попи. Але все або спортивне, або вж не по сезону
автор AnnaOst • 25 марта 2025
Ответ дляUebersetzerin
Смотря для кого.
Для Джобцентра
Леска• 25 марта 2025
Чистенько бідненько
Uebersetzerin• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Для Джобцентра
Тогда не имеет значения)
Вполне нормально
Miele• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Для Джобцентра
Туда тоже можно©
автор AnnaOst • 25 марта 2025
Дівчата, це не та зустріч, де тре а приходити в костюмі! Я в останні три роки ходила виключно з каояскою, на дитячий майданчик і на роботу де всім пофіг як я виглядаю. Тому в одязі мене цікавить виключно щоб зручно і не м´ялося
автор AnnaOst • 25 марта 2025
Ответ дляЛеска
Чистенько бідненько
От так і треба!
lilu502• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Для Джобцентра
Тоді підійде
автор AnnaOst • 25 марта 2025
Ответ дляUebersetzerin
Тогда не имеет значения)
Вполне нормально
Дякую. Бо може виглядає як обтягнула все зразу і прийшла до бератора яка фрау нащось демонструвати свою жопу) а мені правдя вдягнути нічого
автор AnnaOst • 25 марта 2025
Ответ дляvinika
Нема джинсів нормальних! Я схудла і вони всі або висять на мені (і так модель широка) або такоє
nova_mama• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Для Джобцентра
Піде.
Одяг не спортивний, але і не костюм.
А взуття темного немає? Було б зовсім добре.
vinika• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
А подверните ту длину и наденьте под тапки свои
автор AnnaOst • 25 марта 2025
Ответ дляnova_mama
Піде.
Одяг не спортивний, але і не костюм.
Із не спортивного тільки білі кеди. Для черевиків (ботінки) вже жарко
автор AnnaOst • 25 марта 2025
Ответ дляvinika
Вони не довгі, під тапки нормально. Я просто не хотіла в принципі в джинсах. Краще в них?
Киев_Елена• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Мне в джинсах больше нравится
Джемма• 25 марта 2025
Пиджак, белая футболка есть?
Алесс• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Это Вы? Как вас зовут?
lus_so• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Тоді хай буде. Хотілося, щоб виглядало трохи формальніше, але так теж може бути.
vinika• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Краще в них, але як на мене вони дуже довгі. Ви така тендітна, але ці шмотки якісь недолугі та і ви їх так міряєте якось ніяк
Джемма• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Для Джобцентра
Ну то ок
Wendy Rhoades• 25 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
то навіщо питаєте, це ж тільки ви можете знати, в чому вам зручно і що не мнеться)
Йдіть так, може ще доплатять))
У мене була в універі подруга, її запршували на побачення в ресторан, вона казала, що немає що одягнути. І чоловіки все купували. Я завжди дивувалась, як вона не соромилась так казати. Але вона була дуже красива, тому їй мабуть все можна)