Без комплексів• 25 марта в 19:40

Хто приймає антидепресанти - як ви їх поєднуєте з іншими ліками?

Чи уважно читаєте інструкцію, щоб запобігти небажаному поєднанню? Якщо є необхідність прийому якихось інших ліків -чи приймаєте ви їх без остраху? А якщо потрібно зробити якесь хірургічне втручання під наркозом -як те все відбувається? Чи хтось колись на собі відчув несумісність АДів і інших ліків?
Хлопаю ресницами• 25 марта в 19:42
Мой семейный врач контролирует это) не принимаю ничего без назначения
Черпак_для_фантазий• 25 марта в 19:44
Я нові ліки приймаю обережно, якщо бачу несумісність серед побічних ефектів. Але ні разу нічого поганого не траплялось. Алкоголь теж бува пʼю, але без фанатизму. Як пояснював мені лікар, компанії пишуть всі можливі ефекти, навіть якщо це 0.01% ризику, щоб на них в суд не подали у випадку виникнення побічок.
сказочное_Бали• 25 марта в 19:47
Все по назначению, так что просто говорю врачу, что еще принимаю. И поскольку тревожная)) еще и сама читаю инструкции на всякий случай.
Даю справку• 25 марта в 19:48
Я неврологу сразу говорила все препараты ,которые принимаю
И если иду к другим специалистам по необходимости ,то так же говорю ,что на данный момент я принимаю
автор Без комплексів • 25 марта в 19:54
Ответ дляХлопаю ресницами
Ви часто з ним на зв´язку?
Хлопаю ресницами• 25 марта в 19:57
Ответ дляБез комплексів
Ви часто з ним на зв´язку?
Как есть проблема и нужны лекарства, то иду)
Я натуралка• 25 марта в 20:23
Утром ад, днем и вечером другие препараты и витамины
Кашпо• 25 марта в 21:03
Ответ дляБез комплексів
Ви часто з ним на зв´язку?
Вы хоть представляете сколько у врачей пациентов?
Если со всеми быть на зв’язку, надо кол-центр нанимать