рукиЖимолости• Изменено 26 марта в 14:48

схильність до ностальгії

Люблю повертатися у місця - район де жила, де проводила літо у дитинстві, люблю відпочивати декілька років поспіль в одних місцях і т.д. Як це мене характеризує? (квартиру змінила без проблем, швидко звикла, люблю заводити нові знайомства, також люблю їздити в ближні містечка - люблю местичковість, чи як воно))). Єтакі ж як я?
Аноним_1859• 26 марта в 14:48
о і я така
автор рукиЖимолости • 26 марта в 14:48
Ответ дляАноним_1859
о і я така
о, а то прям думала це якась винятковість)))
Чаклунка-ведунка• 26 марта в 14:50
«У каждого из нас на свете есть места
Куда приходим мы на миг объединиться
Где память, как строка почтового листа
Нам сердце исцелит, когда оно томится»
автор рукиЖимолости • 26 марта в 14:54
Ответ дляЧаклунка-ведунка
«У каждого из нас на свете есть места
Куда приходим мы на миг объединиться
Где память, как строка почтового листа
Нам сердце исцелит, когда оно томится»
так. просто згадала, що хочу знову поїхати в район де була дача, я була там так щаслива у з 6 до 12))))
Задираю носа• 26 марта в 14:55
У меня носталъгия по ссср
Спасибо товарищу Брежнеау за наше счастливое детство
автор рукиЖимолости • 26 марта в 14:56
Ответ дляЗадираю носа
У меня носталъгия по ссср
ой, ні, оце точно ні, по совєтам нема ностальгії, чисто по географічних місцях. совєти не люблю!
Чаклунка-ведунка• 26 марта в 14:57
Ответ длярукиЖимолости
Я недавно їздила на масив, де прожила 16 років. Там моя школа. Той самий тихий дворик, зелено, навіть лавки на тому ж місці. Пройшлася по масиву, так добре все згадати.
Чаклунка-ведунка• 26 марта в 14:58
Ответ дляЗадираю носа
У меня носталъгия по ссср
Погано тролите
автор рукиЖимолости • 26 марта в 14:59
Ответ дляЧаклунка-ведунка
ага, гарне відчуття
Даю справку• 26 марта в 15:07
Не знаю на скільки це характеризує вас, але з моїх знайомих хто схильний до такої ностальгії, це або люди похилого віку, або ті, в кого зараз життя гірше ніж було 10-20-30 років тому. Тобто вони в реальному часі не можуть отримати задоволення, тому переживають задоволення минулих часів
Даю справку• 26 марта в 15:09
Ответ длярукиЖимолости
Ось вам і відповідь «я була там так щаслива». А зараз ви щаслива?
Даю справку• 26 марта в 15:09
Ответ дляЗадираю носа
У меня носталъгия по ссср
Йо-майо 😱 це скільки ж вам років?
автор рукиЖимолости • 26 марта в 15:12
Ответ дляДаю справку
зараз мені 46 і я рік пила антидепресанти і так, переважно я щаслива. але схильність до цього (відвідування місць) у мене була і в 30. я розумію, чого я так роблю, цікавить - чи ще хтось це робить і як це мене характеризує)))
автор рукиЖимолости • 26 марта в 15:14
Ответ дляДаю справку
Йо-майо 😱 це скільки ж вам років?
брєжнєв до 82 був, то я теж 4 роки застала)))
автор рукиЖимолости • 26 марта в 15:15
Ответ дляДаю справку
мені подобалося це і в 30, зараз я набагато краще живу (з поправкою на реалії країни)
Панна Кота• 26 марта в 16:26
Автор, я сама така.
Але не треба повертатися в минуле – там вас вже ніхто не чекає.
Ось влучне відео на вашу тему:

https://www.instagram.com/reel/DErLnpJRLA2/?igsh=O...
Панна Кота• 26 марта в 16:28
Ответ дляДаю справку
Ось тут ви праві. Молоді повертаються в минуле, тому що немає щастя в теперішньому.
Це треба змінювати…
Даю справку• 26 марта в 20:49
Ответ длярукиЖимолости
Ваша депресія могла починати зароджуватись в 30 років, як варіант
І жити краще не дорівнює бути щасливішою.
автор рукиЖимолости • 27 марта в 08:20
Ответ дляДаю справку
у мене нема депресії, у мене інший розлад.
Даю справку• 27 марта в 08:33
Ответ длярукиЖимолости
Суть в тому, що ви повертаєтесь в ті часи, коли переживали більш сильні емоції ніж зараз. До речі не завжди це добрі емоції.
автор рукиЖимолости • 27 марта в 08:34
Ответ дляДаю справку
так.